xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Senetle Ev Almak İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor?

Geçmişten günümüze kadar her dönem insanların en büyük hayali kendi evini satın almak ve evini dilediği gibi döşeyerek daha iyi yaşam koşullarına sahip olmaktır. Ancak bugün bakıldığında artan kira bedelleri kişilerin bu istemini daha da fazla körüklediği için hemen her birey artık ev satın almanın yollarını araştırmakta ve bunların birçoğu da maalesef ki banka faizlerine maruz kalarak ciddi geçim sıkıntısı yaşamaktadır. İşte böyle bir sıkıntıya düşmemek adına Senetle Ev Almak İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor? Gibi merakınıza karşı Birevim ile tanışmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Ara ödemesiz, faizsiz ve vade farksız ödeme gücünüzle orantılı şekilde alternatif sunan firma, kiradan kurtularak kendi evinize sahip olma imkanını en iyi koşullarda sağlamaktadır.

birevim peşinatsız ev

Sadece nüfus cüzdanınızla birlikte başvuru yapabiliyor ve tarafınıza sunulan 4 ayrı katılım modelinden birine dahil olabiliyorsunuz. Katılım modelleri sizlerin ödeme gücüyle ilgili tasarruf sistemleridir. Kendinizi hiç zorlamadan ev sahibi olmak isterseniz, bu yönde uygun olan katılım modeline dahil olabilir ama biran evvel borcum bitsin isterseniz de yüksek ödeme planına uygun olan bir seçim yaparak daha kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Kısaca özetleyecek olursak, Taksitle Ev Satın Almak istediğinizde peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçeneklerinden birine dahil olarak istediğiniz aylık ödeme tutarını kendinizin belirlediğiniz bir ödeme planı doğrultusunda Birevim bünyesinde ev sahibi olmanızın mümkün olduğunu belirtebiliriz.

Herhangi bir bankadan kredi çektiğinizde peşinat zorunluluğu, yüksek faiz oranı ve yüksek aylık taksit tutarı ile karşı karşıya kalırsınız. Fakat Birevim aracılığı ile Senetle Ev Satın Alma fırsatını değerlendirdiğinizde peşinatsız, vade farksız ve düşük aylık taksit tutarı doğrultusunda ev satın alma imkanına erişirsiniz. Yani inşaat firmaları ya da bankalar ile Birevim sistemi kıyaslandığında arada neredeyse bir ev fiyatı kadar fark olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Birevim sizlerden sadece satın alacağınız konut değerine bağlı olarak çok cüzi miktarda katılım bedeli talep etmekte ve bunun dışında hiçbir şekilde ekstra bir bedel ile sizleri karşı karşıya getirmemektedir. Bundan ötürü bugün ev satın almak istediğinizde noter huzurunda yapılacak sözleşme sayesinde uygun koşullarda ve güvenilir şekilde ev satın almanın en doğru yolu Birevim’den geçer diyerek, bir an evvel firmayla tanışmanızı önermekteyiz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + 15 =

Güvenlik Sorusu

4 x 9?