xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Şırnak Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birlikte Tasarruf Finansı yöntemiyle çalışan Birevim, müşterilerinin küçük tasarruflarla ev ve araba sahibi olmalarını sağlamaktadır. İnsan merkezli sosyal finans hizmeti sloganıyla hareket eden Birevim, Şırnak ilinde de kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını sunmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Şırnak’ta Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Şırnak’ta ev almak isteyenler için Birevim tarafından sunulan 4 tane ev alma yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerle kredisiz ve taksitle ev almak şu şekilde olmaktadır;

1 – Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Sıra tespit tasarruf yöntemi ile kısa sürede ev sahibi olmak Birevim sayesinde mümkün olmaktadır. Bunun için yapılması gereken ilk şey nasıl bir ev alınacağına karar verilmesidir. Hangi evin satın alınmak istendiği, tamamen ev sahibi olmak isteyenlerin tercihlerine bağlı olmaktadır. Şırnak’ta alınmak istenen ev seçildikten sonra, Birevim’e bu ev fiyatının bildirilmesi gerekmektedir. Fiyat iletildikten sonra zorunlu olmamakla beraber, müşteri sahibinin arzusuna göre belli bir peşinat ödenmektedir.

Bundan sonra ev almak isteyen Şırnaklılar aylık ne kadar taksit ödeyeceklerini söylemektedirler. Bütçeye uygun olan taksitler belirlendikten sonra, kaç kişilik tasarruf programlarında yer alınacağı belli olmaktadır. 24, 36, 48 ve 66 olarak kademeli olarak artan tasarruf programlarına ödenecek taksit miktarına uygun olunarak dâhil olunmaktadır.

Bütün bunlardan sonra hazırlanan sözleşmeler, Birevim ve ev almak isteyenlerce karşılıklı olarak imzalanmaktadır. Evin ne zaman teslim edileceği ise noter huzurunda yapılan çekilişlerle belli olmaktadır. Bu çekilişle çıkan tarihte, yapılan sözleşmeye uygun olarak Birevim istenen evi alarak ev sahibine teslim etmektedir.

2 – Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2

Sıra tespitli tasarruf yöntemi V2,  Türkiye’de ve dünyada ilk defa Birevim tarafından uygulanmıştır. Bu yöntem de, kredisiz ev almak isteyen Şırnaklıları en kolay yoldan ev sahibi yapmaktadır. Sıra Tespit Tasarruf Yöntemi’nden farklı olarak, ev sahibi olmak isteyen kişiler 480 kişiye kadar olan tasarruf programlarına dâhil olabilmektedirler.

3 – Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Bu tasarruf yönteminde ise Birevim, Şırnaklıklara evin teslim tarihi kendi belirleme imkânı tanımaktadır. Yine belirlenen taksitlerde ev sahibi olacakların isteğine bağlıdır.

4 – Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Konut değer endeksli tasarruf yöntemi ile ev sahibi olmak isteyen Şırnaklılar için, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın her ay yayınladığı konut fiyat endeksi baz alınmaktadır. Buna göre ayarlanan aylık taksitler sonucunda, başlangıçta bildirilen evin değeri, ev teslim tarihinde artmış olmaktadır.

Birevim’in Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Kredisiz ev almak için Birevim’in Şırnaklılara sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Yüksek taksit ödemeleri, vade farkı ve ek maliyetler yoktur. Yüksek faizli ödemeler olmadığı için, en ucuz yollardan Birevim sizleri ev sahibi yapmaktadır. Ödeme yöntemlerinin sağladığı avantajlarla en erken yoldan ev sahibi olunmaktadır. Bütçenize en uygun ödeme kolaylıkları sağlamaktadır.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Şevval Yüksel Reply

    Birevimden ev alan herkes çok memnun, tek şikayetleri evi biraz geç teslim alıyorlarmış kura sisteminden dolayı, kurasız sistem yok mu acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × four =

Güvenlik Sorusu

3 x 2?