xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Sivas Kredisiz Ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sivas Kredisiz Ve Taksitle Ev Alma fırsatıyla, şehrin en güzel muhitlerinden birinde konut edinme fırsatına sahip olacaksınız. Birevim firmasının yıllanmış kalitesinin çatısı altında, bütçenizi zorlamayacak olanaklarla, siz de yeni bir hayata yelken açacaksınız. Huzur, mutluluk, konfor, düşlerinizin gerçekleştiği o evle başlayacak.

birevim peşinatsız ev

Nasıl Ev Sahibi Olursunuz?

Sivas kredisiz ev alma süreci, şehrin en güvenli bölgelerinde inşa edilen sağlam evlerle sizleri beklemektedir. Kiracılık döneminde yaptığınız geri dönüşümsüz bedellerin yanı sıra, burada o kiraları öder gibi gerçek bir evin sahibi olacaksınız. Kendi evinizde, ayaklarınızı güvenle uzattığınız kanepenin üstünde, hiç zorlanmadan ödemelerinizi yapma fırsatı elde edeceksiniz. Birevim nasıl ev sahibi olmanız gerektiği hususunda, sizlere aşağıdaki imkânları bir bir sağlayacak:

  • Birevim sayesinde, kredisiz ev almak uzak bir hayal olmaktan çıkacak. Kiranızı ödercesine, uyarlanan ekonomik miktarlarla, evinizde otururken, oranın da sahibi olabileceksiniz.
  • Birevim, sizlere kaliteli, dayanıklı, yeni evler sunarak, geleceğin inşanı yapmak anlamında, yeni bir yaşamın kapılarını da açacak.
  • Birevim, tasaaruf değerlerinizi, cüzdanınızı da sizin kadar düşündüğü için, evinizin borcunu normalden bile daha kısa sürede ödemeniz adına avantajlar sunacak.

Kredisiz Ve Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev almak adına, yapacağınız başvuru neticesinde, kolayca ev sahibi olabileceksiniz. Nitekim, bankaların yüksek kredilerinin aksine, kredisiz ev alma fırsatını da elde edeceksiniz. Kredisiz ev alma süreci, evin gerçek maliyeti neyse, en uygun taban fiyatı üstünden sabitlenerek belirlenecek. Ardından, ekonomik koşullarda, oldukça uygun şartlara edineceğiniz evinizin ödemelerini kendi çalışma koşullarınıza göre belirleme imkânını yakalayacaksınız. 10 yılın üstünde yapılan taksit seçenekleriyle, ödemelerinizi de şeffaflıkla ayarlayabileceksiniz. Teslim tarihi gelen evinize, beklemeksizin yerleşme olanağı da edindiğiniz gibi, peşinatsız, faizsiz, kredisiz, en yalın şekilde konut edinebiliyorsunuz. Birevim’in sistemi, Konuta Değer Endeksli yönetminin Merkez Bankası’na bağlı fiyat endeksi, çocukluğunuzdan beri içinizde kalan ev edinme hayalinizi de kolayca gerçekleştirmiş olacak.

İnsan merkezli, seviyeli bir alt yapıya sahip firmamız, kalitesinden ödün vermeksizin, her geçen gün büyürken, sizi de ev sahibi yaparak mutluluğunuza ortak olacak. Pek çok ilçede ve ilde merkezi bulunan ve konut edindirme işleriyle uğraşan Birevim, Sivas’ta ikamet eden, Sivas’a yerleşmek isteyen veya Sivas’a yatırım  yapmak isteyen tüm başvuranlarına da kolayca ev imkânı sağlayacak. Milli bir kalkınma modeliyle beraber, tasarruf sağlayacağı alanda, müşterilerinin rahatını da düşünen Birevim, başvuru yaptığınız andan itibaren sizinle de güvenilir bir yola çıkmanın kıvancını taşıyacak.

Birikimlerinizi nitelikli ve doğru bir şekilde, ev sahibi olmak için değerlendirmeniz adına yahut kira öder gibi sıfırdan başlamanız bağlamında, firmamız sizinle her türlü anlaşmayı sağlayacaktır. Taksit planlarınızı ve takviminizi kendinizin belirlediği bir çizgide, siz de evinize kavuşmanın haklı gururunu taşıyacaksınız.

 

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Adem Aktaş Reply

    Kredi derdiyle uğraşmadan ev sahibi olabilmek müthiş bir şey, abim krediyle ev aldı 1,5 katı fark ödedi, ben faizsiz sistemle ev sahibi oldum ev fiyatından başka bişey ödemedim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 12 =

Güvenlik Sorusu

4 x 5?