xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Tekirdağ Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim ev sahibi olmak isteyen Tekirdağlı müşterilerine büyük kolaylıklar sunmaktadır. Herkesin bütçesine uygun olarak, 4 tane ev alma yöntemi sunan Birevim, bu konuda karar vermek isteyen müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

birevim peşinatsız ev

Tekirdağ’da Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Tekirdağ’da kredisiz ev almak için en kolay yöntemleri sunan Birevim, aynı zamanda en kısa zamanda ev sahibi olmak olanağı da vermektedir. Sıra tespitli tasarruf yöntemi, sıra tespitli tasarruf yöntemi v2, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemleri Birevim tarafından müşterilerine ödeme kolaylıkları sağlamaktadır.

Birevim’e başvuran ev sahibi olmak isteyen Tekirdağlıların, ilk önce almak istedikleri evi bildirmeleri gerekmektedir. Bu aşamadan sonra hiç bir peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamakla beraber, isteyen müşteriler istedikleri miktarda peşinat ödemesi yapabilmektedirler. Taksit belirleme işlemlerinde tamamen müşterilerin her ay ödemek istedikleri miktar işleme konulmaktadır.

Bu taksitlerinden belirlenmesinden sonra, kaç kişilik tasarruf programında yer alınacağı belli olmaktadır. Sıra tespitli ödeme yöntemini seçen müşteriler en fazla 66 kişilik tasarruf programlarına dâhil olurken, sıra tespitli tasarruf yöntemi v2 tercih edenler ise en fazla 480 kişilik tasarruf programlarına dahil olmaktadırlar.

Bütün bu hususlar anlaşmaya bağlandıktan sonra Tekirdağ’da kredisiz ev almak için, Birevim ve müşteriler arasında karşılıklı olarak hazırlanan sözleşme imzalanmaktadır. Evin teslim süresinin belirlenmesi ise noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile belli olmaktadır. Bundan sonra sıra tespitinde çıkan tarihte, Birevim istenen yerden olan evi alarak, ev sahiplerine teslim etmektedir.

Ev teslim alındıktan sonra ise sözleşmede belirlenen taksitler, evin bedelinin binde 6’sı oranında artırılarak yeniden düzenlemektedir. Yeniden düzenlenen bu taksitler sayesinde, borçlar daha kısa sürede bitmektedir. Örnek olarak; 66 kişilik tasarruf programında yer alan bir müşteri evin birinci sırada aldıysa, 48 ayda tüm borcunu bitirme şansı elde etmektedir. Peşinat veren ev sahiplerinde ise bu süre daha da kısalmış olmaktadır.

Serbest planlı tasarruf yöntemi ile Tekirdağ’da kredisiz ev almak için yapılan bütün işlemler aynı olup, tek farklı olan nokta evin teslim tarihini de müşterinin kendi isteği ile belirlemesidir. Konut değer endeksli tasarruf yönteminde ise, Merkez Bankası’nın her ay belirlediği konut endeksi esas alınarak artış sağlanmaktadır. Bu artış oranları sadece ödenmeyen taksitlere eşit oranda dağıtılarak ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Birevim’in Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Tekirdağlılara Birevim’in en kısa sürede ev sahibi olmak fırsatı sunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyenlerin, kendi bütçelerine göre belirlediği taksitler en büyük avantajlardan biri olmaktadır. Bu ödemelerde faiz, vade farkı ya da ev almak isteyen kişilere ek maliyetler bulunmaktadır. Birevim’in sağladığı bir diğer avantaj ise Tekirdağlı ev sahibi olmak isteyen kişilerin, sadece Tekirdağ’dan değil, Türkiye’nin her yerinden ev alabilmesi fırsatıdır. Birevim’de ödeme planlarının en hesaplı yöntemlerle oluşturulmasından dolayı, en ucuz yollardan ev sahibi olunmaktadır.

birevim
Paylaş

9 Comments

 1. Sena Keskin Reply

  Tekirdağ’da çok güzel konutlar yapılıyor, başvuru sonrası ne kadar sürede dönüş yapılıyor acaba?

 2. Meral Aksoy Reply

  Tekirdağ taraflarında çok güzel konutlar yapılıyor oradan da alabiliyor muyuz? Yoksa belirlenen yerlerden mi alabiliyoruz?

  1. admin Reply

   Merhaba Şükrü Bey,
   Sistem kuraya dayalı olarak işlemektedir. Bu nedenle teslim süresi kura sonucuna göre belli olmaktadır. Sistemin işleyişi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 444 23 53 numaralı hattı arayarak edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + fifteen =

Güvenlik Sorusu

4 x 6?