xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Tokat Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Türkiye’nin her ilinde ev sahibi olmak isteyenleri, büyük kolaylıklarla ve herkesin bütçesine uygun ufak ödemelerle ev sahibi yapan Birevim, Tokat’ta da ev sahibi olmak isteyenlerin yanında olmaktadır. Tokat’ta taksitle ev alma imkânı Birevim’le sağlanmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Tokat’ta Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Birevim, Tokatlılara en kolay ve uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır. Bunun için ev sahibi olmak isteyen kişilerin ilk önce yapmaları gereken, satın almak istedikleri evi Birevim’e bildirmeleri gerekliliğidir. Satın alınmak istenen bu ev Tokat sınırlarında olabildiği gibi, Türkiye’nin her yerinden de olabilmektedir.

Birevim’den ev sahibi olmak için ödeme yöntemi olarak 4 tane yol bulunmaktadır. Bu 4 ödeme yöntemi ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Hangi evin tercih edileceği Birevim’e bildirildikten sonra peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamasına rağmen, isteyen müşteriler tercih ettikleri miktarda peşinat ödeyebilmektedirler.

Peşinatlı ya da peşinatsız karar verilen evin ödeme planında ki taksitler, evi alacak olan kişinin bütçesine uygun olan aylık ödeme miktarlarından oluşturulmaktadır. Bundan sonraki aşamada ise evi alacak olan kişiye en uygun olan tasarruf programları belirlenmiş olmaktadır.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile en fazla 66 kişilik, sıra tespitli tasarruf yöntemi v2 ile de en fazla 480 kişilik programlara girilebilmektedir. Bunlarından da tespitinden sonra hazırlanan sözleşme, karşılıklı olarak imzalanmaktadır. Evin ne zaman teslim edileceğinin belirlenmesi ise noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile belirlenmektedir.

Taksitle ev almak için belirlenen bu prosedürler sonucunda sıra tespitinde çıkan tarihte, Birevim ev sahibi adayının seçtiği evi satın alarak, müşterilerine evlerini teslim etmektedir. Ev sahibi olunduktan sonra, sözleşmede belirlenen taksitler yeniden düzenlenmektedir. Evin toplam maliyetini etkilemeyecek şekilde yeniden ayarlanan bu taksitler, evin bedelinin binde 6’sı olacak şekilde düzenlenmektedir.

Serbest planlı tasarruf yöntemini seçen ev almak isteyenler ise, her ay ödeyecekleri taksit miktarlarını kendileri belirledikleri gibi, evin teslim tarihini de kendi istedikleri bir tarihe ayarlayabilmektedirler. Konut değer endeksli tasarruf yöntemini tercih eden müşteriler ise T.C. Merkez Bankası’nın her ay yayımladığı konut endeks değerlerine göre evin bedelini belirleyip, her ay ödedikleri taksitlerin buna göre ayarlanmasını sağlayabilmektedirler. Böylelikle evin değeri teslim tarihinde daha da artmış olarak kendilerine teslim edilmektedir.

Birevim’in Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Birevim’in yöntemleri ile ev alan Tokatlılar, almış oldukları evin bedelinden daha fazla herhangi bir fark ödememektedirler. Tokat’ta taksitle ev almak için en iyi fırsatları sunan Birevim, ödenen aylık taksitlere ekstradan herhangi bir faiz, vade farkı ya da ek maliyet eklemeleri uygulamamaktadır. Böylelikle diğer ev alma yöntemlerine kıyasla, Birevim sayesinde alınan evler, daha ucuza gelmekte ve daha kısa sürede teslim edilmektedir.

birevim
Paylaş

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + 19 =

Güvenlik Sorusu

9 x 3?