xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

TOKİ Kura Çekilişine Sayılı Günler Kaldı

TOKİ’nin başvurularını 6 mart tarihinde başlattığı 50 bin konut için kura tarihi belli oldu…

birevim peşinatsız ev

TOKİ 5 yılda 250 bin konut yapacağını duyurmuştu. Bunlardan başvuru süreci 19 Nisan 2019’a kadar devam eden ilk 50 bini için geri sayım başladı.

Kısıtlı bütçeye sahip olup ev almak istiyorum diyen vatandaşlarımız için başvuru süresinin dolmasına çok az bir zaman kala en fazla merak edilen konu kuranın ne zaman yapılacağıydı.

Nihayet beklenen açıklama TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Çelik’ten geldi. Çelik, katıldığı bir basın toplantısında kuranın Mayıs ayının ilk haftasında yapılacağını bildirdi. Çelik, “Kuraya katılacaklara önce SMS ile bilgilendirme yapacağız. Kuranın nerede hangi saatte olacağının bilgisi SMS ile yapılacak.” açıklamasını yaptı.

Türkiye genelinde 67 şehirde devam eden TOKİ projeleri için kura tarihi ve sonuçları TOKİ’nin internet sitesinde yayınlanacak.

Kurada ismi çıkmayan vatandaşlar ise iki iş günü sonra ödedikleri ücreti iade alabilecekler. 4 kategoride başvuru yapanlardan Engelli, Emekli ve Şehit Gazilerin dul yetimleri isimleri başvuru yaptıkları kategoride çıkmazlar ise normal kategoriden de kuraya katılabilecek.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + 6 =

Güvenlik Sorusu

7 x 8?