TOKİ’den Borcunu Erken Kapatana Fırsat

Ev almak istiyorum deyip TOKİ’nin projelerinden yararlanan vatandaşlara bir indirim fırsatı sunuldu. Hazırlanan kampanya kapsamında TOKİ’den taksitle ev alıp ve borcunu erken kapatan vatandaşlara %22 indirim yapıldı….

birevim

TOKİ’nin erken borç kapatma kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar için yüzde 22 indirim avantajı sunmasıyla vatandaşlar 509 milyon 523 bin TL’lik borç ödedi.

Vatandaşların yoğun talep gösterdiği kampanyada kısmı ödemeler hariç, 7 bin 400 kişi 455 milyon 244 bin TL’lik borçlarını ödeyip tapularını aldı.  Esnek ödeme ile 54 milyon TL tutarında borç kapatıldı.

Kampanya kapsamında tüm borcunu ödeyecek durumda olmayan konut ve iş yeri alıcıları için esnek ödeme planı da hazırlandı. Borcunun tamamını ödeyemeyen 1.335 konut ve iş yeri alıcısı yaptıkları 54 milyon 278 bin TL’lik peşin ödemeyle yüzde 22 indirimden faydalandı.
Bireysel tasarrufla 395 milyon TL tutarında borç ödendi.

Kampanyadan yararlanan vatandaşların yüzde 77,56’sı 395 milyon 197 bin TL’lik borçlarını bireysel tasarruflar ile ödedi. Bireysel tasarruflarla gelen 395 milyon 197 bin TL’nin piyasaya sıcak para olarak kazandırıldı.

birevim-sabit-reklam
Önceki

Eminevim Nedir? Eminevim İçin Şikayet Var Mı?

Sonraki

Birevim Araba Nedir? Birevim Araba Kampanyaları

Yorum yap