xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Trabzon Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bütçeye uygun taksitlerle Trabzonlulara ev sahibi olma imkânı tanıyan Birevim, aynı zamanda kredisiz ev alma kolaylığı sağlayarak evleri teslim etmektedir. Ev sahibi olabilmek için bütçe belirlenmesinden sonra, Trabzonluların Birevim’e başvurmaları yeterli olmaktadır. Birevim’e gelen ev almak isteyen kişiler, alacağı gayrimenkulü ve her ay ödemesi gereken taksit miktarlarını kendileri belirlemekte özgür olmaktadırlar.

birevim peşinatsız ev

Trabzon’da Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Birevim’den kredisiz ev alma, diğer ev alma yöntemlerine göre en kolay olan yollardandır. Alınacak evin belirlenmesinden sonra, Birevim’in en yakın şubesine başvurmak gerekmektedir. Satın alınmak istenen ev Birevim’e bildirildikten sonra, karşılıklı yapılan görüşmelerle, her ay ödenecek olan bütçeye uygun taksit miktarları belirlenmektedir.

Bu aşamadan sonra ev almak isteyen Trabzonluların, herhangi bir peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamakla beraber, isteğe bağlı olarak belli bir miktarda peşinatta ödenebilmektedir. Bütün bu işlemler halledildikten sonra, kaç kişilik tasarruf programlarında yer alınacağı belirlenmektedir. En fazla 66 kişilik olan sıra tespitli tasarruf yöntemi programı ile en fazla 480 kişilik olan sıra tespitli tasarruf yöntemi v2, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi programlarından herhangi birine girilebilmektedir.

En son olarak bütün bu şartları barındıran ve sözleşme karşılıklı olarak imzalanmaktadır. Taksitli ve kredisiz ev alma prosedürleri bu şekilde tamamlandıktan sonra, evin teslim süresini belirlemek için noter huzurunda sıra tespiti yapılmaktadır. Yapılan bu sıra tespitinden sonra, belirlenen tarihte Birevim ev almak isteyen alıcısının beğendiği evi satın alarak, ev sahibine teslim etmektedir.

Serbest planlı tasarruf yöntemi seçildiği takdirde, noter huzurunda olan sıra tespiti olayı olmayıp, ev almak isteyen kişiler taksit ödeme miktarlarını kendileri belirledikleri gibi, evin teslim tarihini de kendi arzularına göre ayarlayabilmektedirler. Konut değer endeksli tasarruf yöntemini tercih eden Trabzonlular ise, evleri teslim aldıklarında değerinin daha da artmasını sağlamaktadırlar. Bu yöntemde, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın her ay düzenli olarak yayınladığı konut fiyat endeksine göre alınacak olan evin fiyatı belirlenmektedir.

Birevim’in Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Birevim’in sağladığı avantajlı ödeme yöntemleri ile kolaylıkla ev sahibi olan Trabzonlular, satın almayı tercih ettikleri evin fiyatı dışında ekstradan bir fark ödememektedirler. Bu uygulamalarda müşteriler, sadece satın alınacak olan evin değerinin %6,9 ile %12,9 arasında olan bir çalışma bedelini Birevim’e ödemektedir. Yüksek taksitleri barındırmayan ödemeler, ev almak isteyen kişilerin kendi istedikleri oranlarda belirlenmektedir.

Bunun dışında ödemelerde faiz, vade farkı ya da ek maliyet harcamaları gibi benzeri paralar istememektedir. Aynı zamanda satın alınması tercih edilen evler Trabzon ili sınırları içerisinde olabildiği gibi, isteğe bağlı olarak Türkiye’nin her ilinden de satın alınabilmektedir. Birevim ödeme yöntemleri ile satın alınacak olan taksitli ve kredisiz evler, diğer ev satın alma yollarına göre evlere daha çabuk ulaşılmasını sağlamaktadır.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Sultan Bulut Reply

  Bu tarz ev alımında ne kadar süre sonra ev teslim ediliyor? Kiracıyım ve kiradan çıkmam gerekiyor hemen eve geçebiliyor muyum?

 2. Yağmur Yavuz Reply

  Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek çok büyük fırsat gerçekten, imkanım olsa bir dakika durmazdım 🙂

  1. admin Reply

   Merhaba Serkan Bey,
   Birevim sistemi banka sisteminden farklı işlemektedir. Bu nedenle kkb puanınızın düşük olması ev almanızı olumsuz etkilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + 10 =

Güvenlik Sorusu

2 x 3?