xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Tunceli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Taksitle ev almak isteyen Tunceli’deki müşterilerimiz Birevim’in Tunceli şubesine giderek emlak ve finans danışmanlarımız ile iletişime geçebilmektedirler. Peşinat, ara ödeme veya faiz ödemelerine gerek olmadan bütçelerine göre kendileriyle beraber ödeme planı hazırlamaktayız. Kendi seçtikleri, hayallerini süsleyen evi küçük taksitler ile satın alabilmelerini sağlamaktayız.

birevim peşinatsız ev

Bütçenize Uygun Yöntemler İle Taksitle Ev Alma

Peşinatsız ev almak için Birevim’e geldiğinizde, size birden fazla sistem seçeneği sunmaktayız. Tercih ettiğiniz tasarruf yöntemi ile kendi seçtiğiniz ev için ödemelere başlayabilirsiniz. Tasarruf yöntemlerimiz ise şöyledir:

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi: Peşinat veya ara ödeme yapmak, ödenecek taksit tutarı ve sayısını belirlemek gibi seçimler size aittir. Seçimleriniz doğrultusunda ortak paydada buluştuğunuz diğer müşterilerimiz ile aynı gruba dahil olmaktasınız. Ardından her grup için noter huzurunda sıra tespiti yapılmaktadır ve belirlenen sıraya göre evlerinize sahip olabilirsiniz.
  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi V2: Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile benziyor olsa da bu yöntemde tasarruf gruplarımız 480 kişiye kadar çıkmaktadır. Peşinat, vade farkı veya ek maliyet ödemenize gerek olmadan noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda belirlenen tarih aralığında evlerinize kavuşabilirsiniz.
  • Serbest planlı tasarruf yöntemi: Taksit tutarından ara ödeme yapıp yapmayacağınıza kadar ödeme planını belirleyen her unsuru siz seçmektesiniz. Dolayısı ile evi teslim alacağınız tarih önceden belirlenmektedir. Sıra tespitli tasarruf yöntemindeki gibi diğer müşterilerimizle bağlantılı olmayan bir yöntemdir.
  • Konuta değer endeksli yöntemi: Peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olmanızı sağlayan tasarruf yöntemlerimizden biri olarak bu süreçte konutunuzun değerinin korunmasını da sağlamaktadır. Konut fiyat endeksine göre hem konut değeri korunur hem de artabilmektedir.

Kira Öder Gibi Ödemeler İle Ev Sahibi Olun

Tasarruf yaparak ev almanızı sağlayan Birevim olarak size taksitle ev sahibi olma fırsatı sunmaktayız. Her ay aylık gelirinizden kenara ayırabileceğiniz miktarı belirleyerek bizimle iletişime geçtiğinizde, sizin seçtiğiniz evi belirlediğiniz miktarda taksitler ödeyerek satın almanızı sağlamaktayız. Kira öder gibi küçük miktarlarda taksit ödemesi yaparak bir başkasının evi için değil kendi eviniz için ödeme yapabilirsiniz. İster ilk evinizi isterseniz de yatırım amaçlı almak istediğiniz ikinci evinizi taksitle alabilirsiniz. Bütçenize göre sizi zorlayamayacak bir ödeme planı belirleyerek ara ödeme zorunluluğu olmadan, ödeme yaptığınız dönemde bir sonraki ayın taksitini nasıl çıkartacağınızı dert etmeden hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Banka Kredisi Almakla Uğraşmadan Kredisiz Ev Alma Fırsatı

Günümüzde ev almak için ilk akla gelen yöntemlerden biri banka kredisi almak olsa da; banka hem alacağınız evin değeri kadar kredi vermemektedir hem de bankadan kredi alabilmek için belirli şartları sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca aldığınız kredi kadar bir de faiz ödemesi yapmak zorunda kalmaktasınız. Birevim olarak kredisiz ev alma fırsatı sunmaktayız ve kredi başvurusu onaylandı/onaylanmadı derdi olmadan istediğiniz evi alabilmenizi sağlamaktayız. Peşinat biriktirmenize gerek kalmadan, faiz ödemesi talep etmeden, size ek masraf çıkartmadan ev sahibi olabilmeniz için fırsatlar sunmaktayız.

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Öykü Turan Reply

    Birevim bence diğer firmalara göre daha avantajlı, çünkü Türkiye’nin her ilinde hizmet veriyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 5 =

Güvenlik Sorusu

3 x 7?