xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2021

Türkiye Finans müşterilerine farklı şehirlerde bulunan şubeleri üzerinden günün belirli saatlerinde hizmet vermektedir. Korona virüs tedbirleri nedeniyle çalışma saatlerinde önemli değişikler yaşanmıştır. Daha sonra normalleşme kararının alınmasının ardından tekrar bankanın çalışma saatlerinde düzenlemeye giderek eski günlere geri dönmesi sağlanmıştır. Ancak gene de alınan önemli tedbirler altında bu dönemde bankaların çalışması sağlanmaktadır. Tabi korona virüs önlemleri değişmediği sürece bu saatlerin şimdilik geçerliliğini koruduğu ancak ilerleyen zamanlarda yapılan değişiklikler sonrası çalışma saatlerinde yine değişiklik olacağını söyleyelim. Peki, 2021 Türkiye Finans çalışma saatleri, açılış ve kapanış saatlerini biliyor musunuz?

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

Türkiye Finans Çalışma Saatleri Nedir?

Türkiye Finans bankasının ülkemizde bulunan şubeleri sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamış olup akşam 17:00’de kapanmaktadır. Bu konuda yapılan düzenlemeler banka tarafından müşterilerine iletişim kanalları üzerinden duyurmaktadır.

Koronada Türkiye Finans Çalışma Saatleri Nedir?

Türkiye Finans bankası müşterilerine korona virüs tedbirleri kapsamında kısıtlı sürelerde hizmet vermiştir. Banka müşteri bu dönemde 12 ile 17 saat arasında şubelere gitmiştir. Ancak bu dönemde karar düzenlenerek tekrar eski çalışma düzenine geçilmiştir.

Türkiye Finans Öğle Saati Açık mı?

Türkiye Finans çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılaması ve yemek yemesi için 12:30 ile 13:30 saatleri arasında çalışmamaktadır. Öğle molası süresince tüm şubeler kapalı tutulmaktadır.

Türkiye Finans Hafta Sonu Açık mı?

Türkiye Finans diğer bankalarda olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri müşterilerine şubeleri üzerinden hizmet vermemektedir.

Türkiye Finans Tatil Günleri Açık mı?

Türkiye Finans müşterilerine resmi olarak kabul edilen tatil günlerinde hizmet vermektedir. Tatil günlerinde ATM, internet bankacılığı ve mobil uygulamalar üzerinden bankacılık hizmetleri sunulmaktadır.

Türkiye Finans İletişim Bilgileri

  • Şirket Unvanı: Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.
  • Sorumlu Kişi: Türkiye Finans Katılım Bankası Yönetim Kurulu
  • Türkiye Finans Genel Müdürlük: Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No:6 Ümraniye/İstanbul
  • Türkiye Finans Genel Müdürlük Telefon: 0 216 676 20 00
  • Türkiye Finans Genel Müdürlük Faks: 0 216 676 29 27
  • Türkiye Finans Çağrı Merkezi Numarası: 0 850 222 23 35
  • Türkiye Finans İnternet Adresi:  turkiyefinans.com.tr
birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Burak Sarı Reply

    Türkiye Finansla çalışıyorum yıllardır, çok memnunum müşteriyi memnun etmek için çabalayan nadir bankalardan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 8 =

Güvenlik Sorusu

5 x 7?