xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ümraniye Metro Durakları

İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Ümraniye, ulaşımın da son derece yoğun olduğu ilçelerden biri olarak bilinmektedir. Özellikle sabah erken saatlerde yoğun olan trafiğin rahatlatılması için yoğun bir şekilde çalışan Ümraniye metro hattı, pek çok istasyona da sahiptir. Ümraniye metro durakları Ümraniye ilçesinin her noktasında yer almakta ve sık metro geçişleri ile de yolculara kolaylık sağlamaktadır. 15 aralık 2017 tarihinde hizmete açılan metro hattı, 20 KM uzunluğa sahiptir ve 16 metro istasyonu ile hizmet sunmaktadır. Ümraniye metro durakları son derece yakın bir şekilde konumlandırıldığından dolayı yolcuların Ümraniye’nin her noktasına kolay ulaşım sağlayabilmesi de mümkün olmaktadır.

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

Ümraniye Metro Hattı

16 istasyona sahip olan Ümraniye metro hattı günlük 334 adet sefer gerçekleştirmektedir. Günlük ortalama 180.000 kişi ağırlamakta olan Ümraniye metro hattı aynı zamanda 5 dakika aralıklarla çalışmaktadır. Başlangıç istasyonundan varış istasyonuna toplam yolculuk süresi ise sadece 30 dakikadır. Ümraniye metro hattının durakları ise sırasıyla; Üsküdar, Fıstıkağacı, Bağlarbaşı, Altunizade, Kısıklı, Libadiye, Çarşı, Ümraniye, İnkılap Mahallesi, Çakmak, Ihlamurkuyu, Altınşehir, Lise, Dudullu, Toplu Konutlar, Çekmeköy ve Sancaktepe’dir. Birkaç senedir hizmet sunmaya devam eden metro hattı, yolculara kısa sürede yolculuk imkanı da sunmaya devam etmektedir.

Ümraniye Metro Saatleri

Ümraniye metro saatleri sabah erken saatlerde başlar ve gece geç saatlere kadar devam eder. İlk sefer 05.00’da başlamakta ve gece 00.15’te son sefer ile metro seferleri son bulmaktadır. Metro yaklaşık olarak 4 saat çalışmamaktadır. Metro istasyonlarının çoğunda aktarma yapabilmek için farklı istasyonlar da yer alır. Bu sayede de İstanbullular Anadolu yakasında varmak istedikleri pek çok sefer sayesinde hızlı bir şekilde varış gerçekleştirebilmektedir. Ümraniye metro saatleri bayramlara ya da özel günlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu saat değişiklikleri ise metro sayfasında duyurulmaktadır.

Ümraniye Metro Haritası

Ümraniye metro haritası İstanbul için önemli haritalar arasında yer almaktadır. Anadolu yakasında ulaşımın büyük bir kısmı metro aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle de trafiğin rahatlatılabilmesi için çok büyük bir yere ve öneme de sahiptir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Burak Sarı Reply

    Ümraniye tarafında metro duraklarının otobüslere yakın olması çok iyi ama çok yoğunluk oluyor bu yoğunluğu nasıl çözecekler bilmiyorum 🙂

  2. Cemal Doğan Reply

    Ümraniye taraflarında metro gerçekten çok iyi oluyor işe giderken ve gelirken ki yoğunluğu çok iyi hafifletiyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + ten =

Güvenlik Sorusu

2 x 9?