xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Uşak Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Uşak’ta taksitle ev sahibi olmak isteyenleri en ekonomik ve en hızlı şekilde ev sahibi yapmayı vaat eden bir firma olarak, uzun yıllardır güvenilirliğimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Web sitemiz üzerinden form doldurduğunuzda emlak ve finans danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek tasarruf yöntemlerimiz hakkında sizi bilgilendirmektedir. Ayrıca Uşak’taki şubemize uğrayarak da tasarruf yöntemlerimiz hakkındaki sorularınızı sorabilir ve tasarruf yöntemlerimize dahil olabilirsiniz. Peşinat, faiz, ara ödeme zorunluluğu olmadan kira öder gibi düşük taksitler ile kendi seçeceğiniz evi kendinizin belirleyeceği ödeme planları ile satın alabilirsiniz. Dönem dönem Birevim olarak yürüttüğümüz kampanyalardan yararlanarak ödeme şartlarınızı daha da iyileştirebilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Peşinat Derdi Olmadan Hayalinizdeki Evi Satın Alın

Ev satın almak isteyenlerin en çok problem yaşadıkları konu, peşinat biriktirmektir. Birçok kişi peşinat biriktiremediği için banka kredisi alamamakta ve ev satın almak için harekete geçememektedir. Peşinatsız ev satın almak isteyenlere peşinat zorunluluğu koymadan taksitle ev satın alma fırsatı sunmaktayız. İsterseniz peşinat ödeyerek çok daha kısa süre içerisinde evinizi teslim almayı da tercih edebilirsiniz. Ayrıca ara ödeme zorunluluğu da koymamaktayız. Birikmiş paranız olmaması durumunda küçük taksitler ile ödeme yaparak hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer birikmiş paranız varsa ya da ödeme yapmaya başladıktan sonra elinize toplu para geçmiş ise, evinizin tapusunu daha erken alabilmek amacı ile istediğiniz zaman toplu paranızı kalan borcunuzdan düşürebilirsiniz.

Banka Kredisi Çekmeden Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ev almak,  çok daha uzun süredir Birevim ile mümkün olmaktadır. Size sunduğumuz tasarruf sistemlerimizden herhangi birine dahil olduğunuzda, banka kredisi çekmenize gerek kalmadan aylık taksit ödemesi yaparak istediğiniz değerdeki evi satın alabilirsiniz. Banka kredisi alarak ev satın almak istediğiniz evin değerinin %80’i oranında kredi verilirken, Birevim olarak evinizin değerinin tamamını peşinat biriktirmenize gerek kalmadan taksitle ödemenizi sağlamaktayız. Banka kredisi ile alacağınız zaman bütçenizi aştığını düşündüğünüz evleri dahi Birevim ile düşük taksitler ödeyerek satın alabilirsiniz. Üstelik geri ödemelerinize herhangi bir faiz uygulaması yapmamaktayız. Mümkün olan en hızlı, kolay ve ekonomik şekilde ev sahibi olmanızı sağlamaya çalışmaktayız.

Taksitle Ev Almanın Avantajını Yaşayın

Tasarruf şirketlerinden biri olan Birevim olarak taksitle ev satın alma fırsatını size sunmaktayız. Bütçeniz doğrultusunda her ay belirli bir miktarı kenara koyarak yirmili yaşlarınızda dahi tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızı geçirmek isteyeceğiniz hayallerinizdeki evi satın alabileceğiniz gibi acil finansal ihtiyaçlarınızda nakde çevirebilmek için yatırım amaçlı da ev satın alabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde var olan ve tasarruf yöntemlerinde de öncü olan bir şirket olarak taksit tutarını kendinizin belirlemesine imkan tanımaktayız. Bütçenize göre 60, 80, 120, 180, 240, 360 ve 480 kişilik tasarruf gruplarımıza dahil olarak buna göre taksit tutarlarınızı belirleyebilirsiniz.

birevim
Paylaş

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen − 8 =

Güvenlik Sorusu

4 x 9?