xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Vade Farksız Ev Alabilmenin Onuru

Belki de bir daha hiçbir zaman için karşılaşamayacağınız çok özel fırsatlarla karşı karşıya olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Gayrimenkule karşı zaafı olan ve gerçekten ihtiyacı olan kişileri memnun etmek adına çok özel projeler oluşturularak her kesin ev sahibi olması sağlanmaktadır. Yıllardır kirada oturarak hala bir ev sahibi bile olamamanın acısı içerisinde iken Vade Farksız Ev alabilmenin onurunu yaşayabileceksiniz. Müşterisi olarak ilk adımı attığınız andan itibaren beğendiğiniz evi Türkiye’nin neresinde olursa olsun alma hakkına sahipsiniz. Kesinlikle kısıtlama veya kati kuralları olmayan bir uygulamadır. Her şeyin siz de başlayıp siz de bittiği mantık çerçevesinde hayalinizi en kısa sürede gerçekleştirme garantisi ile menün edilebilmektesiniz.

birevim peşinatsız ev

Hiç zorlanmadan, kendinizi sıkıntıya koymadan, bütçenizi aşmadan başınızı sokacak bir eve sahip olabilmek için ilk yapmanız gereken ne kadarlık bir ev almak istediğinize karar vermek olmalıdır. Buna karar verdikten sonra daha sonrasında ise aylık taksit ödemelerinizi ne şekilde ve ne kadar olarak yapabileceğinizi belirlemek gerekir. Kredi kullanmadan Faizsiz Ev fırsatını kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutarak hayalini kurduğunuz gayrimenkule beklemeden oturma şansını yakalayın. Her zaman için ucuza satın alacağınız ve asla zarar etmeyeceğiniz bir ticaret olarak da görebilirsiniz. Ucuza mal ederek satın alacağınız gayrimenkullerin ilerleyen yıllarda ne kadar kazançlı olabileceğinizi hayal bile edemezsiniz. Kendinizin ve çocuklarınızın geleceğini en iyi şekilde garantiye alma şeklidir.

Durumu olmayanlara ve yüklü taksit ödemeleri yapamayacak müşterileri düşünerek yapılan çalışmalar doğrultusunda 120 ay ve üzerin de dahi taksit imkânları mevcuttur. Bunun yanın da azalan taksit veya artan taksit seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Keyfini sürebileceğiniz Taksitle Ev alabilmenin kolaylığı karşısında yeri geldiğinde toplu ödeme yaparak da borcunuzu kapatabileceksiniz. Müşterilerin kendi karar vermesi durumlarında ödemeleri gereken taksitler sabit veya değişken olabilmektedir. Dilerseniz yatırım maksadı ile faiz ödemeden, kredi kullanmadan daire sahibi olup kiraya verebilirsiniz, dilerseniz de ilk evinizi alarak uzun yıllar boyunca evinizin keyfini sürebilirsiniz. Her iki yöntem de çok avantajlı olduğu için seçim yapmakta sizlerin elinde. Paranızı boşa atmadan değer kazandıran bir yatırımdır.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Murat Işık Reply

    Faizsiz ev sahibi olabilmek günümüzde çok büyük bir fırsat bence, ev fiyatı neyse taksite bölüyorsunuz ve ödüyorsunuz +faiz +ek ödeme gibi dertleriniz yok

  2. Ahmet Doğan Reply

    Vade farksız, faizsiz, kredisiz ev sahibi olabilmek güzel fırsat
    Ufak bir organizasyon ücreti veriyorsunuz ve sonrasında faiz yok taksit taksit ev sahibi oluyorsunuz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 4 =

Güvenlik Sorusu

5 x 5?