xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Van Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Van’da taksitle ev almak artık sandığınızdan daha kolay. Birevim olarak kredi çekmeye, bankaya bir sürü belge sunmaya gerek olmadan, peşinat istemeden, faiz uygulamadan istediğiniz eve sahip olmanızı sağlamaktayız. İster web sitemizden formu doldurarak sizi aramamızı bekleyebilir, isterseniz telefonla bizimle iletişime geçebilir ya da isterseniz Van’daki şubemize uğrayarak finans emlak danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Danışmanlarımız ayırdığınız bütçeye göre sizin için en uygun olan ödeme planını hazırlamakta ve seçmenizin en doğru olacağı tasarruf yöntemini tercih etmenize yardımcı olmaktadır. İster sıra tespitli tasarruf yöntemlerimiz ile altın günü mantığı ile çekilişle ev sahibi olacağınız günün belirlenmesini kabul edebilirsiniz, isterseniz serbest planlı tasarruf yöntemimiz ile ev sahibi olacağınız günü kendiniz seçebilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Peşinat Sıkıntısı Yaşamadan Ev Alma Fırsatı

Satın almak istediğiniz ev için peşinat biriktirme süreci oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Harcamalarınızdan kısarak peşinat biriktirmek için belirli bir süre harcamanız gerekebilmektedir. Bu süreçte peşinat biriktirirken vakit kaybetmeniz belki de içini gezdiğiniz ve satın almak istediğiniz bir evi, bir başkasının alması ile sonuçlanabilmektedir. Ancak Birevim olarak peşinatsız ev alma seçeneği sunarak sizi stresli bir peşinat biriktirme döneminden kurtarmaktayız. Satın almak istediğiniz hayalinizdeki evi bulduğunuzda beklemek zorunda kalmanızın önüne geçebilmekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz ve onay verdiğiniz andan itibaren sizi istediğiniz tasarruf yöntemine dahil etmekte ve bütçenize göre peşinatsız ödeme yapmaya başlamanızı sağlamaktayız.

Faiz Derdi Olmadan İstediğiniz Evi Satın Alın

Satın almak istenen evin parasını peşin veremeyecek olanlar için zorlayıcı olan durumlardan biri de banka kredisi çektikten sonra geri ödemeleri faizi ile beraber yapmak olmaktadır. Bankaların faiz oranları bankadan bankaya göre değişiklik gösterse de banka kredisi ile ev alanlar neredeyse çektikleri kredi tutarı kadar faiz ödemesi yapmaktadırlar. Bu da uzun vadede evlerini değerinin çok daha üstüne almaları anlamına gelmektedir. Ancak Birevim olarak faizsiz ev satın alma hizmeti vermekteyiz. Size faiz masrafı ya da ek masraf çıkartmadan, evinizin değerini küçük taksitler ile geri ödemenizi sağlamaktayız. Üstelik konuta değer endeksli tasarruf yöntemimiz ile satın alacağınız evin değerini koruyabilmenizi de ek ücret talep etmeden sağlayabilmekteyiz.

Ek Şart Gerekmeden Birevim İle Evinize Kavuşun

Birevim olarak sizi ev sahibi yaparken sizden herhangi bir ek şart talep etmemekteyiz. 18 yaşını doldurmuş olmanız ve geri ödemeleri yapabilecek aylık düzenli bir gelirinizin olması yeterli olmaktadır. Kredi notunuzun yüksek veya düşük olması, bankaların takibine girmeniz gibi durumlar önemli olmamaktadır. Özellikle sıra tespitli tasarruf yöntemine dahil olan müşterilerimizin aynı grupta olduğu diğer müşterilerimizi mağdur etmeyeceğinden emin olabilmemiz için düzenli gelir şartı aramaktayız. Kredisiz ev almak isteyen müşterilerimizin hangi tasarruf sistemini seçtiğine de karışmamaktayız. Firmamız tarafından herhangi bir zorlama olmadan istediğiniz tasarruf sistemine dahil olarak kendi ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Canan Özer Reply

    Kredi faiz derdi olmadan çok güzel bir şey ev sahibi olabilmek ben borcumu geçen ay bitirdim artık darısı size 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 5 =

Güvenlik Sorusu

8 x 6?