xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Vizyonevim Nedir? Vizyonevim Şartları Nelerdir?

Ev sahibi olmak günümüzde eskiden olduğu gibi kolay şekilde gerçekleşen işlemler arasında sayılmamaktadır. Ekonomik koşullardaki gerilemeden kredi faiz oranlarındaki inanılmaz artışa kadar pek çok neden, bireylerin kiracı olarak yaşamlarını idame ettirmelerine yol açmaktadır. Fakat Vizyonevim nedir bilenler açısından durum bu şekilde değildir. Çünkü bahsedilen firma hem kredisiz hem de faizsiz bir şekilde konut alımları gerçekleştirmektedir.

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

Vizyonevim Nedir? Vizyonevim Kimin?

Firmanın tanımı tasarrufa dayalı hizmet birimi olarak yapılabilmektedir. Bu sistem aslında Türk milletinin kökenlerinde de bulunmaktadır. Hanımlar arasında yapılan altın günleri köylerdeki imece usulü sistemin temellerini oluşturmaktadır. Vizyonevim şartlarına ayak uydurmak ise oldukça basitti. Çünkü her reşit vatandaş firmaya başvuruda bulunarak hayal etmiş olduğu konuru temin edebilmektedir. Üstelik konut teminlerindeki ödemelerde bütçeye göre hareket imkânı da tanınmaktadır. Köklü bir firmanın yönetimi ile gerçekleştirilen işlemlerde ödemeler bütçeye göre olduğu gibi isteyenler için ara ödeme desteli olacak şekilde de ayarlanabilmektedir. Bu sistemi tercih edenlerin anapara borçları tahmin edilenden ya da hesaplanandan daha kısa süre içerisinde ödenmektedir.

Vizyonevim Kampanyaları

Vizyonevim ülkemizdeki her gelir grubuna hitap etmek için alternatif kampanya sunumları gerçekleştirmektedir. Böylelikle birikmişleri üzerinden peşinat ödemek isteyenler de hiçbir birikmişi olmayanlar da konut sahibi olabilmektedir. Noter Teslim Tarihli Yöntem, Kesin Teslim Tarihli Yöntem, Enflasyona Dayanıklı Yöntem, firmanın kullanıcıları için tasarlamış olduğu Vizyonevim kampanyaları olarak açıklanmaktadır. Örneğin Noter Teslim Tarihli olan yöntemde bireyler en az 24 en çok 240 kişiden oluşan gruplara dahil edilmektedir. Gruplar arasında altı ayda bir noter huzurunda çekiliş yapılmaktadır. Önümüzdeki altı ayın ismi belirlendikten sonra o zaman dilimi içerisinde konut alımları gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde gerçekleştirilen ilerlemeler gruptaki tüm bireyler konutlarına sahip olana dek devam etmektedir.

Vizyonevim Şikâyet ve Yorumlar

Tasarrufa dayalı olan sistemler genelde beğenilmesine karlın bazı firmalar ara ödemeler isteyerek katılımcılarını zorda bırakabilmektedir. Vizyonevim yorumları firmanın bu gibi istemlerde bulunmadığını kesinleştirmektedir. Üstelik firma, katılımcıları ile birlikte ödeme planlarında ek değişimler bile yapabilmektedir. Böylelikle bireyler imza attıktan sonra maddi durumlarında meydana gelen değişimler yüzünden de mağduriyet yaşamamaktadır.  Bahsedilen avantajlar ise firma hakkında şikâyet olmamasına aksine olumlu şekilde yapılan yorumların sayısının artmasına yardımcı olmaktadır.

Vizyonevim Güvenilir Mi? Şubeler Nerede?

Vizyonevim şubeleri, firmanın güvenlik derecesinin artmasını sağlamaktadır. Bu bağlamda öncelikli olarak İstanbul’da çalışmalara başlanmıştır. Ümraniye’de açılan merkezden sonra farklı semtlerde de şube çalışmalarına girişilmiştir. Böylelikle işlemlerini şubeler üzerinden yapmak isteyenlere ek olanaklar yaratılmaktadır. Ancak şube bulunmayan yerler üzerinden de hizmet temin etmek mümkündür. Bunun için firmanın resmi internet sitesinden bir görüşme sağlamak yeterli olacaktır. Yetkililer, gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında buluşma noktaları belirlemek sureti ile katılımcı olmak isteyen vatandaşlara yardımda bulunmaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 2 =

Güvenlik Sorusu

6 x 2?