xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Yalova Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Yalova’da taksitle ev alma fırsatını yaş veya ekonomik durum sınırlaması yapmadan herkese sunmaktayız. 18 yaşını doldurmuş olmanız ve aylık düzenli bir gelirinizin olması, sizi hayal ettiğiniz eve kavuşturabilmemiz için yeterli olmaktadır. Birbirinden farklı tasarruf sistemlerimiz içerisinde size en uygun olanını tercih ederek, kendi planınızı oluşturarak ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu süreç içerisinde Birevim olarak sizi herhangi bir konuda zorlamamaktayız ve ödemelerde zorlanmanız halinde sistemden çıkma hakkını size tanımaktayız. Peşinat biriktiremediğiniz, ara ödeme yapamadığınız, faiz ödemesini karşılayabilecek kadar para ayıramadığınız dönemlerde sizi ev sahibi yapmaktayız.

birevim peşinatsız ev

Çekilişle Kredisiz Ev Sahibi Olun

Sıra tespitli tasarruf sistemimiz ile noter huzurunda çekiliş yaparak evinizi satın alacağınız tarihi belirlemekteyiz. İki farklı sıra tespitli tasarruf yöntemimiz bulunmaktadır. Birinci versiyonunda peşinat, ara ödeme zorunluluğu olmadan küçük taksitler ile ödeme planınızı hazırlayarak aynı ödeme planına dahil olduğunuz kişiler ile bir gruba dahil olmaktasınız. Noter huzurunda yapılan çekiliş sonrası belirlenmiş olan sıranızın denk geleceği tarihte de evinizin tapusunu alabilmektesiniz. İkinci versiyonda ise; 480 kişiye kadar vade seçeneği ile belirlenmiş gruplara dahil olarak çekiliş sistemi ile ev sahibi olabilmektesiniz. Peşinatsız ev sahibi olmak için dahil olabileceğiniz sıra tespitli tasarruf sistemimizde evinizi teslim alabileceğiniz tarih noter huzurunda belirlendiği için bu tarihte bir değişiklik yapılamamaktadır.

Bütçenize Göre Ödeme Planınızı Kendiniz Belirleyin

Serbest planlı tasarruf sistemimiz sayesinde, sizinle aynı şartları seçerek ev sahibi olanlardan bağımsız bir şekilde kendi ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda ne kadar sürede aylık ne kadar taksit ödemesi yapabileceğinizi, ara ödeme veya peşinat ödemesi yapmak isteyip istemediğinizi, ödeme günlerinizin ne zaman olmasını tercih ettiğinizi kendiniz belirleyebilmektesiniz. Kredisiz ev alma imkanını sunmakla beraber Birevim olarak aynı zamanda sizin ödeme yaptığınız dönemde sıkıntı çekmenizi de istememekteyiz. Bu sebeple aylık kira öder gibi küçük taksitler ile sıkılmadan ödemelerinizi tamamlayabilmenize olanak tanımaktayız.

Satın Alacağınız Konutun Değerini Koruyun

Birevim olarak kolay yöntemler ile ev sahibi olmanızı sağladığımız gibi aynı zamanda sizi faiz sıkıntısına sokmadan ekonomik açıdan avantajlı hale getirmeyi de amaçlamaktayız. Bu sebeple konuta değer endeksli tasarruf yöntemini de size seçenek olarak sunmaktayız. Faizsiz ev almak isteyen müşterilerimiz, konuta değer endeksli tasarruf yöntemi ile konutlarının değerlerini koruyabilmektedir. Hatta konutlarının değerinin artmasını da sağlayabilmektedirler. Konut değer endeksi Merkez Bankası’nın açıkladığı konut fiyat endeksine bağlı olduğu için bu tasarruf sistemine dahil olanlar açıklanan endeks doğrultusunda konutlarının değerinin artmasını da sağlayabilmektedirler. Birevim olarak hayallerinizdeki eve mümkün olan en ekonomik şekilde ve bütçenizi yormadan kavuşabilmenizi sağlamaktayız. Tasarruflarınız küçük dahi olsa bu tasarrufları değerlendirerek bütçenize uygun ödeme planları ile ev sahibi olma deneyimini size yaşatmayı amaçlamaktayız.

birevim
Paylaş

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 8 =

Güvenlik Sorusu

7 x 3?