xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Yapı Kredi Çalışma Saatleri 2021

Yapı Kredi Bankası ülkemizin en güçlü özel bankalarından birsisidir. Ülkemizin her tarafına yayılmış olan şubeleriyle müşterilerine gerekli şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Bu şubeler günün belirli saatlerinde hizmet sunuyor. Korona virüs tedbirleri kapsamında çalışma saatlerinde değişikliğe gidilmiş olmakla birlikte normalleşme süreci kararları sonrasında tekrar eski çalışma saatlerine geçiş yapılmıştır. Peki, 2021 Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri, açılış ve kapanış saatlerini biliyor musunuz?

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

Yapı Kredi Çalışma Saatleri Nedir?

Yapı Kredi bankası müşterilerine şubeleri üzerinden hafta içi sabah saat 9 ile akşamüzeri 17’ye kadar hizmetlerini sunmaktadır. Öğle molasına kadar 3 saat 30 dakika, öğle molasından sonra 3 saat 30 dakika banka tarafından müşterilerine hizmet sunulmaktadır.

Koronada Yapı Kredi Çalışma Saatleri Nedir?

Yapı Kredi korona virüs tedbirleri kapsamında çalışma saatlerini 12:00-17:00 şeklinde güncellemiştir. Normalleşme kararının alınmasının ardından gerekli tedbirler alınarak çalışmaya başlanmıştır. Bu konuda ilerleyen günlerde duruma göre önlemler kapsamında saat değişikliği yapılması mümkündür.

Yapı Kredi Öğle Saati Açık mı?

Yapı Kredi bankası tüm şubelerinde 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle arası tatili vermektedir. Bu bir saat yemek ve kişisel ihtiyaçların giderilmesi için sunulmaktadır.

Yapı Kredi Hafta Sonu Açık mı?

Yapı Kredi bankası şubeleri üzerinden müşterilerine hafta sonu hiçbir hizmet vermektedir. ATM, internet ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden istenilene ulaşmak mümkündür.

Yapı Kredi Resmi Tatil Günleri Açık mı?

Yapı Kredi şubeleri üzerinden resmi tatil günlerinde hiçbir hizmet sunmamaktadır. Dini bayramlar ve resmi bayram günlerinde şubeleri kapalı tutmaktadır. Resmi tatil günlerinde bankalar arasında işlemleri online olarak yapılmasına mobil ve internet bankacılığı üzerinden izin verilmektedir.

Yapı Kredi İletişim Bilgileri

Şirket Unvanı: Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Sorumlu Kişi: Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Üst Yönetim Kurulu

Yapı Kredi Genel Müdürlük: Yapı Kredi Plaza D Blok 34330 Levent İstanbul

Yapı Kredi Genel Müdürlük Telefon: 0-212 339 70 00

Yapı Kredi Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 212 339 60 00

Yapı Kredi Çağrı Merkezi Numarası: 0 850 222 0 444

İnternet adresi: yapikredi.com.tr

birevim
Paylaş

4 Comments

  1. Cemal Aydın Reply

    Yapıkredi bankası ülkemizde bir çok yeniliğe öncülük etmiş bir banka, şimdiye kadar müşterisi olarak hiç sorun yaşamadım

  2. Muhammet Güneş Reply

    YKB müşterisi olmaya çok çalıştım ama bir türlü yapamadık sonra da pandemi çıktı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + 10 =

Güvenlik Sorusu

5 x 7?