xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Zonguldak Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Zonguldak’tan taksitle ev almak için Zonguldak’taki Birevim şubesine uğrayabilir ve şube çalışanlarımız tarafından aklınıza takılan her konuda bilgilendirilebilirsiniz. Kendi isteklerinize, ihtiyaçlarınıza, beklentinize ve bütçenize göre bir ev belirledikten sonra bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için sizi istediğiniz sisteme sizin oluşturduğunuz ödeme planı ile dahil etmekteyiz. Birevim ile ekonomik şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Banka Kredisi Çekmeden Zonguldak’ta Kolay Ev Alma Yöntemleri

Birevim olarak geniş bir şube ağına sahibiz ve şubelerimizden biri de Zonguldak’ta bulunmaktadır. Zonguldak’tan ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin banka kredisi ile uğraşmalarına gerek kalmadan onlara taksitle ev sahibi olma fırsatı sunmaktayız. Kendi seçtikleri evi alabilmeleri için şartları olgunlaştırarak onlara aracı olmaktayız. Bankaya ya da bir başkasına borçlanmadan ev sahibi olmak için seçebilecekleri tasarruf yöntemleri ise şöyledir:

 • Sıra tespitli tasarruf yöntemi: Ödeme planınızı kendiniz belirlemektesiniz ve benzer ödeme planını oluşturduğunuz kişiler ile aynı gruba dahil edilmektesiniz. Bu kişiler için noter huzurunda bir çekiliş yapılmaktadır ve bu çekiliş sonucuna göre herkesin ne zaman evlerini teslim alacağı belirlenmektedir.
 • Sıra tespitli tasarruf yöntemi V2: İlk olarak Birevim tarafından uygulanmaya başlanan bir yöntemdir. 480 kişiye kadar olan vade ile hazırlanmış gruplar için noter huzurunda çekiliş yapılmaktadır. Sıra tespitli tasarruf yönteminin birinci versiyonunda olduğu gibi evinizi teslim alacağınız tarih çekiliş ile belirlenmektedir.
 • Serbest planlı tasarruf yöntemi: Ödeme planınızın her detayını kendinizin hazırladığı ve diğer Birevim ile ev alacak olanlardan bağımsız olduğunuz bir tasarruf yöntemidir. Ödeme gününü, taksit tutarını, ara ödeme veya peşinat ödemesi yapıp yapmayacağınızı istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.
 • Konuta değer endeksli yöntemi: Merkez Bankası tarafından açıklanan konut fiyat endeksine göre satın alacağınız konutun değerinin korunmasını ve hatta artmasını sağlayan tasarruf yöntemidir.

Peşinat ve Ara Ödeme Zorunluluğu Olmadan Ev Satın Alın

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet politikası ile size hizmet veren bir tasarruf firması olarak peşinat veya ara ödeme zorunluluğu koymamaktayız. Peşinatsız ev hizmetimiz sayesinde peşinat ya da ara ödeme yapmak için öncelikle birikim yapmanız ve bu sebeple zaman kaybetmeniz gerekmemektedir. Bu sayede yüksek tutarda para biriktirebilme imkanı olmayan ancak küçük taksitler ile aydan aya ödeme yapabilecek olan müşterilerimizin de ev sahibi olabilmelerini sağlamaktayız.

Bankalardan Kredi Alamayanlar Da Birevim İle Ev Alabilir

Birevim olarak ev alabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız ve düzenli gelirinizin olması durumlarında aracı olmaktayız. Dolayısı ile emlak finans danışmanlarımız ile beraber oluşturduğunuz ödeme planı kapsamında taksit ödemelerini yapabildiğiniz sürece bankaların kara listesinde olmanız önemli olmamaktadır. Özellikle bankalardan kredi alamayanlar kredisiz ev almak için seçenek arayışlarında Birevim ile karşılaşmakta ve iletişime geçmektedirler.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Furkan Demir Reply

  Birevim gerçekten şahane sistemi olan bir firma 🙂 Rakip firmalara göre çok büyük avantajları var 🙂

  1. admin Post author Reply

   Merhaba Yılmaz Bey,
   Teslim süresi ile ilgili seçenekler bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için en yakın Birevim şubesini ziyaret edebilirsinizç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + nineteen =

Güvenlik Sorusu

2 x 6?