xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Adana Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Adana’da kredisiz ev satın almak için Birevim Adana şubemiz ile irtibat kurmanız yeterli olmaktadır. İstediğiniz evi istediğiniz taksit tutarları ile satın alabilmenizi sağlamaktayız. Bunun için sizden faiz, peşinat veya ara ödeme talep etmemekteyiz. Sistemimize dahil olurken ödeyeceğiniz dosya ve organizasyon ücreti dışında herhangi bir masrafınız olmamaktadır. Her gelir grubundan kişi ister ilk kez ev sahibi olmak için isterse yatırım amacı ile sistemimize dahil olabilmektedir.

birevim peşinatsız ev

Hızlı ve Kolay İşleyen Ev Alma Sistemi

Birevim olarak size tasarruf ile ev sahibi olma imkanı sağlamaktayız. Taksitle ev satın almak için öncelikle hayallerinizdeki evi belirlemeniz ve bu evin fiyatını öğrenmeniz gerekmektedir. Ardından peşinat ödemek isteyip istemediğinizi belirlemeniz gerekmektedir ve bütçenize göre aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarına karar vermelisiniz. Bütün bu aşamalardan sonra bizimle iletişime geçmeniz ve hangi tasarruf sistemimize dahil olacağınızı belirlemeniz istenmektedir.  Sıra tespitli tasarruf yöntemimize dahil olabileceğiniz gibi serbest planlı sistemimize de dahil olabilirsiniz. Sıra tespitli tasarruf sistemimiz ile ev almak istemeniz durumunda, oluşturduğunuz ödeme planına göre bir gruba dahil olmaktasınız ve noter huzurunda yapılan çekiliş ile evinizi satın alacağınız tarih belirlenmektedir. Serbest planlı tasarruf sistemine dahil olmanız halinde ise; evinizi ne zaman teslim alacağınızı başkalarından bağımsız olarak kendiniz belirlemektesiniz. Türkiye’nin istediğiniz bölgesinden alacağınız herhangi bir ev için Adana’daki Birevim şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kolay Ödeme Seçenekleri İle Adana’da Ev Sahibi Olun

Birevim olarak uzun yıllardır ev sahibi olmak isteyen kişilerin ev sahibi olmalarını kolaylaştırmayı amaçlamaktayız. Bu sebeple ödemelerin onları zorlamaması için ödeme planlarını kendilerinin hazırlamasını istemekteyiz. Faizsiz ev satın almak isteyen müşterilerimiz eğer kendi oluşturdukları ödeme planları kapsamında ödeme güçlüğüne düşerler ise; geçici olarak taksit ödemelerini dondurma hakkını onlara vermekteyiz. Bu sayede maddi sıkıntılarından kurtulana kadar taksit ödemesi yapmalarına gerek olmamaktadır ve sonrasında ödemelerine de kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Ayrıca eğer dahil oldukları tasarruf sisteminden çıkmak isterlerse, sisteme dahil olduklarından beri ödedikleri parayı geri alarak sistemden çıkabilmeleri de mümkün olmaktadır. Ödemeler devam ederken firmamızın aracılığı ile alınan evin kiraya verilebilmesi mümkündür. Ancak evin satışı yapılamamaktadır.

Güvenilir Bir Firma Olarak Ev Alma Konusunda Size Aracılık Edelim

30 seneden daha uzun süredir ev, araba ve arsa almak isteyenlere aracılık etmekte ve peşinatsız ev almalarını sağlamaktayız. Bu süreçte müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Sistemden istediğiniz zaman çıkabilmeniz mümkün olduğu gibi bu süreçte her daim Adana şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizdeki formu doldurduğunuzda Birevim danışmanları tarafından aranmaktasınız. Ayrıca direkt telefon aracılığı ile de bize ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar ev sahibi yaptığımız yüzlerce mutlu müşterimiz referansımız olduğu için tereddüt etmeden hayalinizdeki eve kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Sıla Gül Reply

    Peki istediğimiz evi alabiliyor mu ev alma kısmında şart var mı şu kadar yaşında olacak, şu mahallede olacak gibi?

  2. İbrahim Şen Reply

    Kredi faizleri öyle yüksek ki geçen gün ihtiyaç kredisi çektim 1.70 faizden, faizsiz ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi hissettirir insana 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + 9 =

Güvenlik Sorusu

5 x 8?