xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Afyonkarahisar Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Afyonkarahisar’dan kredisiz ev sahibi olmak isteyenler, Afyonkarahisar’daki Birevim şubelerimiz ile iletişime geçerek hayallerindeki evi satın alabilmektedirler. Düzenli ödeme yapmaya söz vermeniz durumunda faiz yükü altına girmeden, peşinat veya ara ödeme yapmanıza gerek olmadan sizi ev sahibi yapmaktayız. Oturmak için ya da kullanmak amacı ile maliyetsiz bir şekilde ev satın alabilmek için tasarruf sistemlerimizden herhangi birine dahil olmanız yeterlidir.

birevim peşinatsız ev

Birevim İle Güvenilir ve Ekonomik Ev Alma Fırsatı

30 yıldan daha uzun süredir hizmet veren bir firma olarak bu süreçte ev, araba ve arsa sahibi yaptığımız müşterilerimizin olumlu yorumlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Bu zamana kadar taksitle ev sahibi yaparak mutlu ettiğimiz aileler referansımız olmaktadır. Güvenilir bir firma olarak sorunsuz bir şekilde ev sahibi olmanızı amaçlamaktayız. Aynı zamanda mümkün olan en kısa sürede ev sahibi olabilmeniz için ödeme planınızı da buna göre hazırlamanıza yardımcı olmaktayız. Tasarruf sistemlerimize sizi dahil etmeden önce detaylı bir şekilde sistem hakkında sizi bilgilendirmekteyiz. Aynı zamanda süreç içerisinde herhangi bir probleminiz olması durumunda da Afyonkarahisar şubemize ulaşarak sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Kira Öder Gibi Taksit Ödemeleri İle Ev Satın Alın

Birçok insanın ev sahibi olamamasının nedeni, peşinat biriktirme derdi ve kredi geri ödemelerinin bütçesini zorluyor olması olmaktadır. Ancak Birevim olarak bu problemi ortadan kaldırarak peşinatsız ev alma seçeneği sunmaktayız. Üstelik bütçenize uygun şekilde küçük taksitler ile ödemelerinizi yapabilmenizi sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz evin fiyatını belirledikten sonra her ay bütçenizden ayırabileceğiniz taksit tutarını da belirlemeniz gerekmektedir. Bu tutara göre ödeme yapmaya devam edeceğiniz vade belirlenmektedir ve bütçenizi zorlamadan düşük tutarlar ile ödeme yaparak yeni evinize kavuşabilmeniz mümkün olmaktadır. Özellikle evi olmayan müşterilerimiz başka bir eve kira ödemeye devam etmek yerine Birevim aracılığı ile satın aldıkları eve kira öder gibi ödeme yaparak borçlarını kolaylıkla bitirebilmektedirler.

Birevim İle Avantajlı Ev Alma Yöntemleri

Birevim olarak tek bir müşteri kitlesine değil, evi olmayan herkese hitap etmeyi amaçlamaktayız. Bu yüzden hem ödeme planınızı kendinizin hazırlamanıza fırsat vermekteyiz hem de size birden fazla tasarruf yöntemi seçeneği sunmaktayız. Sıra tespitli tasarruf yöntemi, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konuta değer endeksli tasarruf yöntemi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Faizsiz ev alma yöntemlerimiz arasından sıra tespitli tasarruf yöntemi, geleneksel altın günlerinin mantığına benzemektedir. Aynı şartlar altında ev almayı tercih eden müşterilerimiz aynı gruba dahil edilmekte ve her grubun her üyesinin evlerini teslim alacakları tarih de noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmektedir. Serbest planlı tasarruf yöntemimiz ise; müşterilerimizin ödeme planlarını ve evlerini teslim alacakları tarihi kendilerinin belirlediği yöntemdir. Konuta değer endeksli tasarruf yöntemimiz ile ödeme yapılan süreç içerisinde evin değerinin korunması sağlanabilmektedir.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Deniz Bozkurt Reply

  Faiz derdi olmadan ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi, peki teslimatı erken yaptırma gibi bir seçenek var mı acaba?

  1. admin Post author Reply

   Merhaba Deniz Hanım,
   Teslimat tarihi belli olan seçenekler bulunmaktadır. Bu seçeneği kullanabilirsiniz.

 2. Sevi̇lay Korkmaz Reply

  Başvuru sonrası ne kadar bir süre sonra dönüş oluyor ve süreç detaylı olarak nasıl işliyor acaba?

  1. admin Post author Reply

   Merhaba Sevilay Hanım,
   Başvurunun ardından 1 iş günü içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 5 =

Güvenlik Sorusu

9 x 5?