xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Birevim Nedir? Birevim İçin Şikayet Var Mı?

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE BİREVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. BİREVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

Ev sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği Birevim, son dönemde internet üzerinden yapılan araştırmalar arasında popüler bir konumda yer alıyor. Gün geçtikçe ev almanın giderek zorlaştığı şu dönemlerde ev sahibi olmak isteyen kişiler alternatif kurumlarım projeleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşarak, bu kuruluşlar aracılığıyla ev sahibi olabilmenin hayalini kurmaya devam ediyor. Bu konumuzla ilgili olarak konut sahibi olmak isteyen vatandaşların internet üzerinden sıklıkla cevabını aradığı soruların başında da Birevim şikayet yorumları ve soruları yer alıyor. Bu yazımızda katılımcılarını ev sahibi yapan Birevim sistemi ile ilgili olarak merak edilen tüm detayları ve bilmeniz gereken önemli konuları bulabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

Birevim Ev Alma Yöntemleri

Bilindiği üzere günümüzde ev sahibi olmak, değişen ekonomik şartlar ve emlak sektöründe fiyatların oldukça yüksek bir seviyeye çıkmasının ardından epey zor bir hal almıştır. Zira bu durumu yakından takip eden ve hayallerindeki gibi bir konuta sahip olarak kira ödeme derdinden vazgeçmek isteyen kişiler, bankaların sunduğu konut kredisi imkanlarını da cazip bulmuyor. Çünkü son dönemde ülkemizde bankacılık alanında faaliyet gösteren bankaların vatandaşlara sunduğu konut kredilerinde talep ettikleri yüksek faizler, pek çok banka müşterisinin bu krediden vazgeçmesine neden oluyor. Bu sebeple konut sahibi olmak isteyen vatandaşların birçoğu Birevim gibi alternatif yöntemlere yöneliyor.

Birevim Şubeleri

Birevim; yalnızca ev değil aynı zamanda iş yeri, arsa gibi pek çok gayrimenkulün Türkiye koşulları altında en uygun ve hesaplı yöntemler kullanılarak satın alınmasını sağlamaktadır. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, Birevim sistemine katılarak, kendi kafalarına yatan tasarruf uygulamalarını kullanıp almak istedikleri eve hiçbir faiz veya vade farkı gibi ek masraf olmadan evin sabit değeri üzerinden konuta sahip olmaktalar. Birevim sistemine dahil olan herkes, Türkiye sınırları içinde beğendiği ve satın almak istediği herhangi bir gayrimenkulü satın alma şansına sahiptir.

Birevim yöntemleri sayesinde alt gelir sahibi olan vatandaşlarımız başta olmak üzere, orta ve yüksek gelir gruplarında bulunan vatandaşlarımızın tamamı bol avantajlar sayesinde kolay bir şekilde gayrimenkul sahibi olabilmekteler. Birevim sistemi içinde yer alıp ev satın almak isteyen vatandaşların, mevcut durumda ödeme durumuna göre kişiye özel seçenekler sunulmaktadır. Dolayısıyla isteğe bağlı olan bu sistemde dileyen kişi hiç peşinat ödemeden istediği konutu alabilmektedir. Bununla birlikte ev satın almak isteyen vatandaşlar, aylık olarak ödemek istedikleri taksit tutarlarını kendileri belirleyebilmektedir. Bu nedenle Birevim hesaplama programı da tamamen ev sahibi olmak isteyen vatandaşların durumlarına göre belirlenmektedir.

Birevim’in Kısa Tanımı Nedir?

Sistem hakkında kısa ve net bilgiler almak isteyen vatandaşlar için Birevim, tasarruf odaklı ve hiçbir faiz ile vade farkı ödemeden ev satın almak modelidir. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar Birevim sistemine katılarak Türkiye koşullarında en uygun şekilde ev sahibi olabilmektedir.

Birevim İle Kimler Ev Alabilir?

Birevim sistemine katılarak konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarda bir sınırlama bulunmamaktadır. Dolayısıyla ev sahibi olmak isteyen herkes, Birevim sistemine girerek bu tasarruf yöntemiyle ev sahibi olabilmektedir. Kişilerin aylık gelirinin bu sistemde bir önemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla Birevim maaşları dikkate alan bir tasarruf yöntemi olmadığından her gelirden kişiye özel ödeme planı sunmaktadır.

Birevim Şikayet ve Yorumları

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden Birevim sisteminin ne kadar güvenilir olduğunu araştırarak bu tasarruf yönteminden emin olmak istiyor. Bu noktada pek çok platformda kullanıcılar bu sistem hakkında yorumlarını yapmış durumdadır. Birevim nedir, Birevim için şikayet var mı sorularının yanıtları hakkında tüm detaylı bilgileri, kurumun resmi internet sitesini ziyaret ederek edinebilirsiniz.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Yasemin Kara Reply

  Birevim hakkında şikayet konusu neredeyse hiç göremedim. Bir kaç tanıdığımda kendileri vasıtasıyla ev sahibi oldular

  1. admin Reply

   Merhaba Yasemin Hanım,
   Faiz oranlarının çok yüksek olduğu şu dönemde faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenlerin genel olarak tercihi Birevim oluyor.

 2. Selda Gül Reply

  Birevim’den 3 arkadaşımda ev sahibi oldu bende bu sene düşünüyorum şikayetleri bilmem ama bir çok insan memnun 🙂

 3. Serpil Erdoğan Reply

  Birevim faizsiz ve peşinatsız ödeme seçeneği sunduğu için, bir çok insan birevim’i tercih ediyor ve bende birevimden el alan biri olarak çok memnun kalmıştım.

 4. Sena Özkan Reply

  Birevim ve benzeri türeyen şirketler, kooperatif mantığında yürüterek müşterileri memnun bırakmayı başardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + ten =

Güvenlik Sorusu

8 x 6?