xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

100.000 TL’lik Evi 500 TL Taksitle Sahip Olun

Günümüzde kirada oturmaktan kurtularak kendi evine taşınmayı herkes ister. Ancak zorlu hayat şartları nedeniyle insanların kenara para ayıramadığından normal olarak birikim yapamaz ve hayal etikleri eve de maalesef ki kavuşamaz. Ev satın almak için birikim dışında bir diğer imkan olan banka kredisi ise hepinizin bildiği gibi hem yüksek faiz oranı hem de yüksek aylık taksit bedeli içerdiğinden yine birçok insan için imkansız gibi bir durumu oluşturmaktadır. Peki, sizlere 100.000 TL’lik Evi 500 TL Taksitle Sahip Olun dersek, ne dersiniz? İlk etapta bu durum sizlere hayal gibi görünse de evet kira bedelinden bile düşük bir rakam karşılığında Birevim aracılığıyla ev sahibi olmanızın mümkün olduğunu belirtmek isteriz. Nasıl mı? Türkiye genelinde isteyen her birey dilediği bölgeden beğendiği bir evi satın alabilmektedir.

birevim peşinatsız ev

Şöyle ki, normal koşullarda bir bankaya 100 bin TL kredi başvurusunda bulunduğunuzda bunun geri ödemesi ortalama 150bin tl ve üzerinde olmakla birlikte aylık taksit tutarı ise 2000bin TL’den yüksek olacaktır. Ancak Birevim aracılığı ile ev satın almak istediğinizde faizsiz ve vade farksız avantajından yararlanabiliyor ve üstelik 500 TL’den başlayan taksit ile ev sahibi olabiliyorsunuz. Yani 100.000 TL’lik Evi 500 TL Taksitle Sahip Olmak takdir edersiniz ki bütçenizi zorlayamayacağı gibi hayallerinizi de gerçekleştirecektir.

Birevim firmasının sizlere sunduğu tasarruf grupları, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını belirlemektedir. Dolayısıyla 60 kişiden başlayan tasarruf grupları 480 kişiye çıktığı için ister 60 ayda isterseniz de 480 ayda satın alacağınız evin taksitini ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Birevim firmasının sizlere sunduğu ayrıca bir avantaj ise peşinat zorunluluğunun olmamasıdır. İsterseniz tabi ki, peşinat verebilirsiniz ama peşinatınız yok ise ev alamazsınız diye bir durum söz konusu değildir.

Peşinatlı ve peşinatsız tasarruf gruplarından istediğinize dahil olabilir, faize bulaşmadan ve en önemlisi yüksek aylık taksit tutarlarına maruz kalarak yaşantınızı cehenneme çevirmeden kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Birevim sistemi aylık gelir zorunluluğu yoktur. Yani kişinin aylık kazancı x tutarın altında olmak zorundadır diye bir kural yoktur. Düşük, orta veya yüksek gelirli her birey istediği vakit Birevim sistemine dahil olabilir, dilediği yerden Faizsiz Vade Farksız Ev Satın Alma fırsatını değerlendirebilir.

Ayrıca kişiler noter huzurunda sözleşme yapmakta ve evi teslim alacakları tarihi belirlemektedir. Aylık ödeyecekleri taksit tutarını dilediklerinde değiştirebilir, birkaç aylık mali sıkıntı durumunda ise taksit erteleme avantajından yararlanarak sıkıntı giderildikten sonra taksitlerini ödemeye devam edebilir. Kısacası Birevim sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürürken bunu olabilecek en iyi koşullarda sunmakta ve sizlere kazançlı çıkacağınız bir yatırım kapısı aralamaktadır. Sizlerde Birevim firmasının sunduğu avantajlardan yararlanarak ev sahibi olmak isterseniz, başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu fırsatlar hakkında iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + fourteen =

Güvenlik Sorusu

9 x 3?