xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Peşinatsız Konut Projeleri

Günümüzde ev sahibi olmak, kira ödememek veya başka sebeplerden dolayı hemen hemen her bireyin hayalidir. Bu kapsamda birikim yapmadan ev sahibi olmak da zor olduğu için, birtakım taksitli ödemeler ile ya da diğer yollar ile ev sahibi olma imkanlarının sunulduğunu söyleyebiliriz. Ancak taksitli ödemeler üzerinden ya da diğer vadeli ödeme seçenekleri üzerinden de ev satın alabilmek için yine birtakım oranlar ve değerler dahilinde peşinatlar istenmektedir. Örnek olarak bir banka aracılığı ile kredi kullanarak ev sahibi olabilmek için yine bir peşinat sahibi olmanız gerekiyor. Ancak bankalar, sadece konut değerlerinin %75’i oranında kredi verebilmekte ve bu yönde kullanıcılar için fonlar ayırmaktadırlar.

birevim peşinatsız ev

Ancak peşinatsız ev sahibi olmak için bankalar aracılığı ile kullanabileceğiniz bazı yolların mevcut olduğunu da söyleyebiliriz. Bu noktada, konut kredisi kullanacağınız banka haricinde herhangi bir banka üzerinden konut değerinin %25’i kadar bir ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ardından da konut kredisini diğer banka üzerinden alabilir, bu yol ile de %100 gereken parayı temin edebilir ve almak istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Ancak bu noktada hem kredi tutarı yükselmekte hem de taksit tutarları yükselmektedir.

Aynı zamanda dosya masrafları ve diğer tutarlar da eklenerek yüksek rakamlara ulaşabilmektedir. Eğer satın almak istediğiniz ev dışında bir eviniz var ise, daha kolay bir şekilde kredi kullanmanız mümkündür. Bu evi ipotek ettirerek, direkt olarak satın alacağınız evin miktarı kadar 10 ya da 20 yıl vadeli olarak konut kredisi kullanabilir ve bu şekilde de tek bir yere taksit ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

Kredi kullanmadan ev sahibi olabilmenin de birtakım yolları mevcuttur. Bu yolların başında da peşinatsız konut projeleri hizmetleri gelmektedir. Satın almak istediğiniz evin proje sahibi firması, eğer bu yönde bir hizmet veriyorsa, peşinat göstermeden de satın alma işlemini taksitler ile yapabilirsiniz. Bu noktada da kredi notunuzun yüksek olması ya da yine yüksek değerde bir teminatın olması gerekiyor. Kurumsal olmayan taraflardan, bahsettiğimiz yollar ile hizmet almamanız gerektiği de tavsiye edilmektedir.

Daha önce ev sahibi olmak için başvurmadığınız banka kalmadıysa ve her defasında hayal kırıklığı ile bankalardan ayrılmak zorunda kaldıysanız, bizlerle bütün bu sıkıntılarınızı geride bırakabilir ve geleceğe daha umutlu bir şekilde bakabilirsiniz. 1+1, 2+1,3+1 vb. farklı oda kapasitelerine sahip, villa, dubleks vb. evlerin yanı sıra tüm arsa, ofis vb. gayrimenkullere yüksek faizler ya da peşinat ödemek zorunda kalmadan kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Faizsiz konut projeleri ile tanışmanız için en yakın zamanda sizleri de aramızda görmeye davet ediyor, fırsatlarımızın ayrıntılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir takım emlak firmaları ya da inşaat şirketleri peşinatsız konut projeleri aracılığı ile ev sahibi olmak isteyenlere özel imkanlar sunabilmektedir. Yani bir konut projesi dahilinde satın almak istediğiniz ev için bir taksit yapılandırması oluşturabilir ve bu yol ile de peşinat olmadan da konut sahibi olabilirsiniz. Ancak şirketlerin genel olarak müşterilerinden çok yüksek puanlar ile kredi notu beklediğini belirtebiliriz. Yüksek kredi puanları ile ya da bahsetmiş olduğumuz konut kredileri yolu ile peşinat olmadan ev sahibi olmak mümkündür. Ayrıca bir eviniz var ve ikinci evi almak istiyorsanız yine ipotek yolu ile herhangi bir peşinat olmadan bankalardan kredi çekebilirsiniz. Bu yol ile de sadece tek bir yere taksit ödeyerek ev satın alabilirsiniz. Bu bilgilerin yanı sıra kurumsal olmayan ve konut kredisi verdiğini beyan eden üçüncü kişiler ve taraflara itibar etmemeniz gerektiğini de bu noktadan ekleyebiliriz.

birevim
Paylaş

8 Comments

 1. Şaban Doğan Reply

  Peşinatsız ev veren konut projeleri bu zamanlarda daha çok önem kazanmaya başladı. Ekonomik sebeplerden dolayı birikim yapabilmek çok zorlaştı.

  1. admin Reply

   Merhaba Şaban Bey,
   Birikim yapmanın zor olduğu bu günlerde ev almak isteyenlerin imdadına peşinatsız ev satan konut projeleri yetişiyor. Böylelikle kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor.

 2. Gözde Erdoğan Reply

  Peşinatsız ev alabilmek günümüzde daha kolay olmaya başladı, bir çok aracı kurum var peşinatsız taksitlerle ev satıyorlar 🙂

 3. Buse Avcı Reply

  Genç arkadaşlara tavsiyem peşinat biriktirmeden taksitle ev alabiliyorken erkenden girişin bu borca, ileride daha çok zor oluyor ev alabilmek

 4. Furkan Çakır Reply

  Peşinat vermeden konut alabilme imkanı her zaman olabilecek bir imkan değildir. Kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + seventeen =

Güvenlik Sorusu

7 x 2?