xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Sahibinden Satılık Araba ve Ev Alma Fırsatı

Günümüz koşullarında bir birey veya bir ailenin ev ya da araba satın alması üzerinde titizlikle düşünülmesi gereken bir karardır. Çünkü bu kararın ekonomik boyutu, kişiler için ciddi bir sıkıntı içermektedir. Yani yanlış alınan bir karar sonrasında kişi ya da aile maddi bakımdan kendini toparlaması oldukça güç olacağından uzun bir süre sıkıntı yaşamaları yüksek ihtimaldir. Dolayısıyla ev ya da araba satın almak istediğinizde bunu en iyi koşullarda nasıl alabileceğinizi iyi araştırmanız ve doğru bir seçim yapmanız kendi menfaatiniz açısından önemlidir. Bu noktada sizlere Sahibinden Satılık Araba ve Ev Alma Fırsatı sağlayan Birevim firması, aylık cüzi taksitlerle bütçenizi zorlamadan yatırım yapma imkanını da beraberinde sunmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Şöyle ki, bugün bir bankadan 100.000 TL kredi çektiğinizde yaklaşık olarak aylık taksitiniz 2000 TL ve üzeri olacağı gibi toplam geri ödemeniz ise 150.000 TL’nin üstünde olacaktır. Şimdi bir aile için bu rakamlara maruz kalmak tabi ki yaşam kalitelerinin düşmesine yol açacaktır. Fakat 555 TL Taksitle Ev ve Araba Satın Alma Fırsatı sunulduğunda, bu rakam hemen herkesin ödeyebileceği bir tutar olduğundan ötürü yaşam kalitesi düşmek yerine artacaktır. Üstelik toplam geri ödeme tutarına bakıldığında bankaların uyguladığı yüksek faiz oranlarına da maruz kalınmamakta ve cüzi bir miktar katılım bedeli eşliğinde bu imkan sizlere sağlamaktadır.

Birevim firması ne kadar güvenilir? Diye düşünebilir ve faizsiz, vade farksız bu sisteme ön yargılı davranabilirsiniz. Öncelikle Birevim ile yapacağınız anlaşmanın resmi koşullar çerçevesinde gerçekleşeceğini belirtmek isteriz. Yani noter huzurunda sözleşme yapılacak ve satın almak istediğiniz ev ya da arabanın teslim tarihi net olarak tarafınıza belirtilecektir. Ara ödeme ve taksit miktarında artışı gibi bir durum söz konusu değildir. Fakat siz isterseniz ödeme planını yeniden düzenleyebilir, dilerseniz aylık taksit tutarını yükseltebilirsiniz. Kısacası 550 TL Taksitle Ev Satın Alma Fırsatı bugün hiçbir banka tarafından sizlere sunulmayacağından düşük bütçe doğrultusunda yatırım yapmak ve artık sizde bir gayrimenkul sahibi olmak isterseniz, en doğru adreslerinizden biri olan Birevim ile tanışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kaynak: https://www.faizsizkonut.com/sahibinden-satilik-araba-ve-ev-alma-firsati/

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − nine =

Güvenlik Sorusu

8 x 5?