xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ne Zaman Emekli Olabilirim? Ne Kadar Maaş Alabilirim? Diye Düşünme Taksitle Ev Sahibi Ol

Çalışma hayatına atılan genç- yaşlı her bireyin ortak bir isteği para biriktirmek ve yaşamını daha iyi koşullarda sürdürebileceği kendi evine sahip olmaktır. Ancak günlük giderler ele alındığında kenara para koymak maalesef ki mümkün olmayınca kişiler ev alma hayalini emeklilik zamanına kadar ertelemektedir. Fakat sizlere Ne Zaman Emekli Olurum? Ne Kadar Maaş Alırım? Gibi Düşünme Taksitle Ev Sahibi Ol şeklinde bir tavsiye verebiliriz. Yaş ilerledikçe ev sahibi olmanın çok daha zor olacağını kuşkusuz hepiniz tahmin edersiniz. Ancak bankaların yüksek faiz uygulamalarına bulaşmadan uygun taksit doğrultusunda ev almanızın da mümkün olduğunu belirtebiliriz.

birevim peşinatsız ev

Yani para biriktiremediğiniz için emeklilik dönemini bekleyerek elinize toplu para geçeceğini düşünebilir ve ev alma hayalinizi emekliliğinize saklayabilirsiniz. Fakat bu oldukça uzun bir süreç olduğundan ve tabi ki alacağınız emeklilik toplu parasının da bir ev bedeli yapmayacağından o kadar yıl beklemek yerine 500 TL Taksitle Ev Alma Fırsatı ile tanışmanızı önermekteyiz. Peki, 500 TL taksitle nasıl ev satın alınır? Özellikle faize bulaşmak istemeyen bireyler için son derece ideal bir tasarruf sistemine sahip olan Birevim firması, vade farksız ve faizsiz şekilde sizlere ev sahibi olma imkanı tanımaktadır. İstediğiniz bölgeden, istediğiniz büyüklükte ve fiyat aralığındaki bir eve bütçenizin karşılayacağı aylık taksit tutarı doğrultusunda sahip olabiliyorsunuz.

Birevim firması, kişilere 4 farklı katılım modeli sunmaktadır. Bu katılım modelleri kişilerin ödeme güçleriyle alakalıdır. İster peşinat verip aylık ödeme miktarını yüksek tutar ve kısa sürede evinizi teslim alabilir, isterseniz de peşinat vermeden ve kendinizi hiç yıpratmadan düşük aylık taksit ödemesiyle ev sahibi olabilirsiniz. Birevim kapsamında ev sahibi olmanın herhangi bir zorunluluk şartı yoktur. Yani yaş, aylık gelir miktarı gibi zorunlu kısıtlamalar yoktur. Dolayısıyla genç yaşta ev sahibi olabileceğiniz gibi emekli maaşınızla da ev satın almanız mümkündür. Bu nedenle bankalarla iletişime geçerek ödeyemeyeceğiniz bir borcun altına imza atmak yerine Birevim Avantajıyla Ev Satın Alma fırsatını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 13 =

Güvenlik Sorusu

7 x 4?