xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Satılık Prefabrik Ev İstanbul’da Almak Mümkün mü?

Kuşkusuz her bireyin hayalindeki ev birbirinden farklıdır. Ancak ortak bir istek vardır ki, oda herkesin kiradan kurtulup kendi evinde yaşamını sürdürmesidir. Genel olarak bakıldığında bugün 1 + 1 daire fiyatları bile ortalama 100 Bin TL civarında olduğu için bu miktarı kenara para koyarak biriktirmek maalesef ki, mümkün değildir. Banka kredisi düşünüldüğünde ise gerek faiz oranı gerekse yüksek aylık taksit tutarı nedeniyle pek çok kişi ev alma istemini sürekli ertelemektedir. Dolayısıyla her geçen gün ev satın almanın zorlaştığı bu dönemde ev sahibi olmak isteyen bireylere avantajlı imkanlar sunan Birevim firması, Satılık Prefabrik Ev İstanbul’da Almak Mümkün mü? Gibi isteklerinize de en iyi çözüm önerisi olmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Yani müstakil bir yapıya sahip olmak istediğinizde bunu elde etmek maddi açıdan sizlere zorlayıcı gelebilir. Ancak küçük bir arsanız ya da uygun fiyata bir arsa alacak potansiyeliniz varsa Birevim aracılığı ile dilediğiniz tasarımda prefabrik konut elde edebilir, hayalinizdeki evde yaşama imkanına erişebilirsiniz. Birevim sisteminde vade farkı, faiz, dosya masrafı, kira desteği gibi ekstra ödemeler yoktur. Satın alacağınız gayrimenkul değeriyle bağlantılı şekilde ödemeniz gereken katılım bedeli vardır. Bunu da bankaların faiz oranlarıyla kıyasladığınızda, oldukça cüzi miktara denk gelmektedir. Bundan ötürü İstanbul’da Satılık Prefabrik Almak isterseniz, tarafınıza en iyi koşulları sağlayabilecek olan Birevim doğru bir tercih olacaktır.

Prefabrik yapılar sadece konut olarak değil poliklinik, şantiye, fabrika, yemekhane, sosyal alanlar gibi pek çok nokta için tercih edilebilir. Betonarme yapıya oranla hem çok daha gösterişli bir görüntü sergiler hem de daha ekonomiktir. Kullanım amacına bağlı olarak tek kat veya 2 katlı istenen büyüklükte tasarlanabilir. Kısacası hayalinizdeki iş yeri veya yaşam alanı için Birevim yetkilileriyle iletişime geçerek, hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kira öder gibi bütçeniz doğrultusunda uygun aylık taksitler eşliğinde kendinizi zora sokmadan ev sahibi olabileceğinizi bir kez daha belirterek, daha fazla vakit kaybetmeden Birevim danışmanlarıyla irtibat kurmanızı, sistem hakkında detaylı bilgi almanızı ve artık hayalinizi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 1 =

Güvenlik Sorusu

9 x 7?