xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Evora Denizli Projesi

Merkezefendi Denizli’de inşa edilen konutlar, kefil ve banka derdi olmadan ödeme kolaylığı sağlayan 100 ay vadeli ve 0,79 faiz ile satışa sunuluyor.  İstanbul’da birçok projeye ev sahipliği yapan Teknik Yapı Denizli’de benzer bir proje inşa ediyor. Evora Denizli şehrin yeni simgesi olacak gibi  görünüyor.

birevim peşinatsız ev

Şehrin merkezinde yükselen konutların içinde yer alan dairenin görsellerine Evora Denizli web sitesinden ulaşabilirsiniz. Modern tasarımı ve konforlu daireler  sahiplerini bekliyor. Elbette yatırım için en uygun binalardan biridir. Evora Denizli yüksek standartlarda ev sahibi olmak isteyen herkese hitap ediyor.

Aile birey sayınıza ve bütçenize göre 1+1’den 4+1’e kadar herhangi bir evi satın alabilirsiniz.

Evora Denizli Kat Planları

Kat planlarından en önemli detaylardan biri hem Akdeniz hem Ege iklimini rahatlıkla solumanız için geniş balkonlardır. Dairelerde standartlar yüksek 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 dairelerden herhangi biri tercih edilebilir.  Evora Denizli kat planlamasında fitness center,basketbol sahası,yazlık sinema,okul alanları,yürüyüş alanları yer alıyor.

Evora Denizli’de 1600 daire var ve 5000 kişilik bir yaşam alanına sahiptir. Denizlinin yeni yaşam simgesi olacak yapı 115 dönüm arazi üzerine inşa ediliyor.

Evora Denizli ofis ve mağaza tasarımları ile de göz dolduruyor. Özellikle bu alanlara şimdiden yatırım yapılması öneriliyor.

Şehrin merkezinde en değerli noktalardan birinde yer alan konut projesi daire, ofis ve mağazacılık avantajları hakkında daha çok belge almak için emlak uzmanına başvurabilirsiniz.

Evora Denizli Ödeme Seçenekleri

Erken teslim seçenekleri için Evora Denizli emlak uzmanları ile görüşebilirsiniz. Evora Denizli projesinde 1600 daire yer alıyor. 1600 daire konut ve ticari birimlerden meydana geliyor. Ofis, mağaza ve daireler konforlu şekilde tasarlanmıştır.  Evora Denizli evlerinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri var.

Evora Denizli Evleri ödeme seçeneklerinden önce daire fiyatları hakkında aşağı yukarı bilgi  vermek isteriz.

1+1’ler 224 bin 500 türk lirasından başlayan fiyatlar ile ve 2+1’ler 332 bin türk lirasından başlayan fiyatlar ile  satışa sunuluyor.

Teknik Yapı tarafından bina edilen Evora Denizli projesinde dükkan fiyatları ise 495 bin 762 TL’den başlıyor.

Projede 100 ay sıfır faizle taksitli ya da banka kredisi kullanarak ödeme seçenekleri sunuluyor. Elbette faizsiz kredi kullandıran şirketler ile de irtibata geçebilirsiniz.  Peşin ödemelerde %10  indirim alabilirsiniz.  % 10 peşinat alınıyor. Ara ödemeli sistemde kolaylıkla kısa sürede evinize sahip olabilirsiniz.

Evora Denizli Özellikleri 

Evora Denizli site özelliklerinden başlayalım; Çocuk oyun alanları, fitness merkezi,Alış veriş merkezi, sinema, güvenlik,basketbol sahası,kapalı otopark yürüyüş parkurunun yanısıra Gölet de yer alıyor.  Daire içlerinde ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma,ısı pay ölçer ve balkon yer alıyor.

İstanbul’da yaklaşık 20 bin kişilik yaşam alanı oluşturan Teknik Yapı şimdi diğer bölgelerimizde hizmet veriyor. 750 milyon liralık hasılat hedefi olan projede kişinin ihtiyaç duyacağı her şey yer alıyor.

Evora Denizli akıllı ev sistemi ile teknolojiyi farklı şehirlere getiren teknik yapı günbe gün tecrübesi ile yeni projelere imza atıyor.

Evora Denizli Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Hem Ege hemde Akdenize eşit uzaklıktaki konumu ile hem yaşamak hem de yazlık edinmek için en avantajlı şehirlerimizden biridir. Denizli merkezde yer alan konutlar konusunda denizli kart sizlere yardımcı olabilir. Her noktaya otobüs yada minübüsler ile yolculuk edebilirsiniz. Evora Denizli 552 daire ile satışa sunuldu.  Ve şuan neredeyse tamamı satılmış durumdadır.

Özel aracınız ile rahatlıkla her noktaya ulaşabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × four =

Güvenlik Sorusu

6 x 8?