xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Eminevim Devlet Güvencesinde mi? Eminevim Güvenilir mi?

Günümüz dünyasında yaşanan değişim, tüm sektörlerde finansal kaynaklara erişimde alternatif yöntemlerin geliştirilmesine yol açmıştır. Diğer ülkelerin izledikleri stratejiler açısından alternatif finansman kaynaklarının katkısı göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir. Özellikle faizsiz finansman sistemlerinin tüm dünyada giderek daha fazla öne çıkması, risklerin minimizasyonuna yönelik artan talebin bir sonucudur. Bankacılık sistemindeki yüksek döviz kurlarından etkilenmeden faiz ödemekten kaçınma eğiliminde olan veya ev, araç veya işyeri sahibi olmak isteyen bireyler, tasarruf finansman sisteminin rolünü artırmaktadır.

Tüm dünyada kullanılan tasarruf finansmanı sisteminin popüler olmasının en önemli nedenlerinden biri, ihtiyaçlarınızı hızlı ve zahmetsizce karşılamanıza olanak sağlamasıdır. Ülkemiz de giderek yaygınlaşmaktadır.

İçindekiler

Eminevim Kuruluşu ile İlgili

Eminevim güvenilir mi? Bu sorunun yanıtı sektörde en eski firmalardan biri olduğunu hatırlatarak yanıtlayalım. 1991 yılında kurulan bir Emin Grup şirketi olan Eminevim, insanları faiz ödemeden kolay bir şekilde ev sahibi yapmak amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Ülkenin en eski tasarruf finansman şirketlerinden biridir.

birevim peşinatsız ev

Banka kredisine alternatif olarak geliştirilen “Kooperatif” modeli ile insanlar bütçelerine uygun taksit ve ödemelerle faiz ödemeden diledikleri konutun sahibi olabilmek için gerekli finansmanı sağlayabiliyor. Eminevim, Türkiye’nin 81 ilinin her bölgesinde Türkiye’nin konut satış finansmanının yüzde 1’ini karşılayan ve ev evrakı teslim eden özel bir kurum olma unvanını taşımaktadır. Eminevim sayesinde 185 bin aile ev ve otomobil sahibi oldu. Aylık 2000’den fazla teslimat ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Eminevim güvenilir mi? Elbette yukarıdaki bilgiler yeterli olmadı ise; tasarruf finansman firmalarının devlet denetimi ve güvencesinde olduğunu hatırlatalım. Benzer her şirket gibi devlet denetimlerine tabidir ve yasalar ile belli prosedürlere tabidir.

Eminevim lisanslı mı? Eminevim son çıkan yasalar ile birlikte dahil olduğu sistem ve evrak konusunda kendi sitesi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Eminevim ’den 30 Yılda 185 Bin Teslimat

Ülkenin her bölgesinde 185 binden fazla aile ev ve araba sahibi olma hayallerini Eminevim’in hizmetiyle gerçekleştirdi. Eminevim’in kolaylaştırdığı sistemle kişi faiz ödemeden dilediği eve sahip olabiliyor.

Rakamlarla Eminevim Hakkında

  • Türkiye’nin Her Yerinde 127 Şube
  • 2103 Çalışan
  • Ayda 2000’den fazla ev ve otomobil teslimatı

Eminevim Nasıl Çalışır?

Kooperatif Sistemi

Eminevim’in kurduğu Kooperatif sistemi, insanları dayanışmayla bir araya getirerek sırayla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Vadeye uygun olarak insanlar bir araya gelerek konut çekiliş grupları oluşturur ve sıraları geldiğinde seçtikleri eve taksit ödeyerek ev sahibi olurlar.

Çekilişli Sistem

Çekiliş sistemi, önceden belirlenen tarihte noter huzurunda yapılan çekilişler ile kişiler tarafından belirlenen konut fiyatları, peşinat ve taksitlerle ev sahibi olma imkanı sağlamaktadır. Almak istediği evin değeri üzerinden 100 aylık piyango grubuna dahil olan müşteri, 100 aylık peşinatı ödedikten sonra kalan taksitlerini ödemekle yükümlüdür. Çekiliş ile teslim tarihi vade ortasından geç olmamak üzere sıraları gelene kadar ödemelerini yapar, teslim tarihi geldiğinde istediği evin sahibi olur.

Peşinatlı Sistem

Çekilişe katılmadan, evin fiyatı ve tarihi belirlenerek, peşinat ve taksit ödemesi yapılarak kesin teslim tarihi Eminevim tarafından belirlenir. Eminevim ile kişinin kendi birikimi ile uzun vadeli bir ödeme planı yerine erken dönemde ev sahibi olma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca ön ödemesi olmayanlar da vade ortasında taksit ödeyerek ev sahibi olabiliyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 4 =

Güvenlik Sorusu

5 x 5?