xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama

Nasıl Hizmet Alabiliriz?

birevim peşinatsız ev

Neredeyse 18 yaşını doldurmuş olan tüm bireylerin, bir şekilde birikim yapma, çalışma ve buna bağlı olarak ödenek alma ve ödeme yapma işlemleri vardır. Bunlar içinse en uygun olan kuruluşlar bankalardır. Neticesinde bu zamanda insanlar birbirlerine ulaşmak için çok büyük çabalar sarf etmek zorunda kalmıyor, gerektiğinde bir telefon konuşması, mesajlaşması veya buna benzer uygulamalar ile birbirlerine ulaşabiliyorlar. Tabii ki konu para olunca da bankalar sizlere gerek bir telefon numarası, gerek ise bir tık ve uygulama kadar uzaklıkta oluyor bu şekilde hizmet verebiliyorlar. Ancak aralarında bir banka var ki bir hayli güvenli olup, çalışmak isteyeceğiniz bankadır, bu bankanın adı da tabii ki Ziraat Bankasıdır.

Ziraat Bankasında Hesap Ne İşe Yarar?

Ziraat Bankasında hesap açmak veya bulundurmak, sizlerin gönül rahatlığıyla paranızı saklayabileceğiniz anlamına gelir. Bu para ile de gerek güvenilir olarak ödeme yapabilirsiniz, gerek güvenli olarak farklı işlemler de yapabilirsiniz. Ziraat Bankası hesap kontrolünüzü, tamamen sizlerin maksimum hizmet alabileceğiniz şekilde düzenlemiştir.

Ziraat bankasında bulunan hesap bakiyelerinizi düzenli olarak kontrol ederek günlük hayatınızdaki nakit akışını kolaylıkla planlayabilirsiniz. Sizler de bu gelişen teknoloji ile beraber Ziraat Bankası bakiye sorgulama imkânları aracılığıyla hesabınızda bulunan nakit miktarını öğrenmek istiyorsanız, aşağıda göstermiş olacağımız sorgulama kanallarını kullanabilirsiniz. Örneğin; Cep telefonu, bilgisayar veya tablet gibi kullanabileceğiniz ve bunlarla bağlanabileceğiniz linklerden hemen Ziraat Bankası hesap bakiyelerinizi sorgulayabilirsiniz.

 Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

Ziraat Bankası şubelerine gitme zorunluluğu olmadan, günümüzde bize sunulan internet teknolojilerini kullanarak hesabınızdaki nakit miktarını net bir biçimde hemen öğrenebilirsiniz. Sizlerin mutluluğu ve rahatı için en çok tercih edilen internet bankacılığı ile müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla beraber hesap bilgisi sorgulama seçeneklerinden faydalanmanın yanı sıra, diğer bakiye öğrenme yollarını da sizler için açıkladık. Tabii ki tercihinize göre isteyeceğiniz herhangi bir kanal aracılığıyla, hesap bakiyesi sorgulama işlemini siz de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • 1) İnternet Şubesinden: Ziraat Bankasının kullanıcılara sunduğu internet şubesine (https://www.ziraatbank.com.tr) giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan “hesaplar” menüsüne tıklayarak, tüm hesaplarınızda bulunan para miktarını anında öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası internet şubesini kullanabilmeniz için ise, sadece internet şifrenizin olması gerekmektedir. İnternet şifresi alabilmek için, Ziraat Bankası uygulamasına girip veya internet şifresi alma sayfasına göz atabilirsiniz. İnternetten para yollamak istiyorsanız faydalanabilirsiniz, bunun içinse  (Ziraat internetten para gönderme) sayfamıza bakabilirsiniz.
  • 2) Müşteri Temsilcisi: Her bankada olduğu gibi,  Ziraat Bankasının da kendi müşteri hizmetleri numarası vardır. Bu numaradan faydalanmak içinse 444 00 00’ı arayabilirsiniz ve tüm hesap bakiyelerinizde bulunan nakit miktarını net olarak sorgulayabilirsiniz.

 

  • 3) Sms ile: Telefonunuzun mesajlar kısmını açtıktan sonra “BAKIYE” yazarak 4747’ye sms gönderebilirsiniz. Öğrenmek istenilen bakiye miktarı sadece bir hesap için ise büyük harfler ile  “BAKIYE” yazın ve sonra bir boşluk bırakın ve ek olarak ta müşteri numaranızı yazdıktan sonra 4747’ye sms gönderin. Bu işlem gerçekleştirildikten sonra, hesaptaki bakiye miktarı telefonunuza hızlı bir şekilde mesaj olarak gönderilecektir.
birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 4 =

Güvenlik Sorusu

5 x 5?