xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Rahatlığın ve Konforun Öne Çıktığı Evler

Şehirden oldukça uzak olmasına rağmen şehir canlılığı sunarak yatırımcısını büyüleyen konut projeleri çeşitli seçenekler ile müşterilere farklı fiyat aralıklarında evler sunmaktadır. Peşinat vermeden ev sahibi olma imkânı sunan firmalar taksit sayısı ve ödenecek tutarı kendileri belirlemekte ve ara ödemeler ile müşterilerini zorlamaktadır.

birevim peşinatsız ev

Peşinatsız ev alma imkânlarımız tamamen müşteri mutluluğu baz alınarak hazırlanmaktadır. Bizimle birlikteyken ödeme yapacağınız tutarı belirler ve ödeme yapmak istediğiniz zaman aralığını da seçersiniz. Sunulan imkânlar ile yeni projeler farklı özelliklere sahip olup şehir merkezine gitmeden de her türlü ihtiyacınızı karşılamanıza imkân tanımaktadır.

Pek çok yeni projede etüt merkezinden camiye, alışveriş merkezinden kültür parkına kadar pek çok sosyal alan düşünülmüş ve uygulamaya alınmıştır. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde yeni projelerin çoğunda sınırlar dışına çıkmadan temel ihtiyaçlar çözüme kavuşabilmektedir. Misafirlerinizi ağırlayacağınız kafelerden hastanelere, makro marketlerden eve sipariş getiren restoranlara kadar küçük bir şehrin kurulduğu projeler yatırımcı tarafından da ilgiyle takip edilmektedir.

Kaşmir Mavi Orkide Projesi

Göl Panorama Evleri Projesi

Siz de peşinatsız ev alma yollarını öğrenmek istiyorsanız o zaman ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Deniz olmayan bölgelere deniz getiren kar yağmayan bölgelere kar yağdıran projeler özellikle yabancı ve genç yatırımcılardan büyük ilgi görmektedir. Görkemli projelerde yer almak istiyorum ama param yeter mi diye düşünmeyin. Hayallerinizin gerçek olması için bizi tercih edin.

Nef Çekmeköy Projesi

Mina Towers Projesi

Kiracı olmaktan kurtulmak isteyenler arasındaysanız peşinatsız ev alarak ödemelerinizi kira öder gibi yapabilirsiniz. Ev sahibi olmak için kredi çekebileceğini veya toplu bir para bulacağınız günleri beklemeyin. Nakit parası ve birikimi olmayanlara da eşit bir şans sunan sistemimiz ile siz de hayallerinizin gerçek olduğunu görebilirsiniz. Uzun vadeler ve esnek bir ödeme planı eşliğinde nasıl peşinatsız ev alırım diye öğrenmek istiyorsanız biz sizin için hazırız. Bizden alacağınız evde ister oturur ister kiralarsınız.

Mahall Bomonti İzmir Projesi

Mahall Ankara Projesi

Ödemelerinizi aksatmadan yaptığınız sürece evi ne olarak kullandığınız firmamızı ilgilendirmez. Evini aldıktan sonra ya da almadan önce ödemelerde oluşacak bir aksilikte siz de taksit atlamam opsiyonundan yararlanabilir ve bu durum yüzünden herhangi bir faiz ya da cezai uygulama ile karşılaşmazsınız.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − 4 =

Güvenlik Sorusu

2 x 9?