xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Göl Panorama Evleri Projesi

Göl Panorama Evleri Avcılar’da Be-Ma insaat tarafından yapılıyor. İstanbul Avrupa Yakası hızla büyürken Avcılar Bahçeşehir’de bu planlı proje yükseliyor. Özellikle doğası ile dikkat çeken ilçede yaşamak emin olun sağlığınıza da iyi gelecektir.

birevim peşinatsız ev

Projenin içinde cadde boyunca uzanan dükkanlar ve mağazalar farklı bir ilçeye gitmeden alışveriş yaparak zamana tasarrufu yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Konum olarak toplu taşıma açısından avantajlı olan Göl Panorama Evleri  projesinin en avantajlı taraflarından biride okul, hastane vb lokasyonlara yakınlığıdır. Bu şekilde yatırım değeri artan konutlar gelecekte değerine değer katacağa benziyor.

Göl Panorama Evleri toki iştiraki Emlak Konut GYO güvencesi ile yapılıyor.  8500 metrekare inşaat alanında  1431 konut ve 40 ticari ofis vb inşa ediliyor.

Göl Panorama Evleri  Kat Planları

Bir ev tasarlarken ve inşa ederken kat planları önemlidir. İyi bir kat planı, alanlar arasında hoş bir akış yaratarak evde keyfinizi hatta  satış değerini de artırabilir. Göl Panorama Evleri  çok yönlü  ve esnek yapıda planlanmıştır. İdeal oda düzeni  ve boyutlara dikkat edilmiştir.  Mimari detaylar ve pratik düşünceler arasındaki dengeyi çok iyi kurmuştur.

Günümüzde konutlar ailelere ve ihtiyaçlarına göre 1+1’den 4+1’ e kadar farklı boyutlarda planlanıyor.  Kat planlarında özellikle güvenliğe ve deprem yönetmeliğine uygun inşa söz konusudur.

Örnek olarak, Göl Panorama Evleri 4 oda bir salon olan dairenin planlaması şu şekildedir; salon,ebeveyn yatak odası,soyunma odası,yatak odaları,mutfak,çamaşır odası,banyo,giriş holü,koridor ve bahçe terası bulunuyor.

Göl Panorama Evleri Ödeme Seçenekleri

Göl Panorama Evleri 1431 adet konut ve 40 adet ticari ünite olarak inşa edilmiştir..  Fiyatlar için ise aşağıda genel bir bilgi edinebilirsiniz;

  • 1 oda 1 salon daire; 241 bin TL,
  • 2 oda 1 salon daire; 284 bin TL,
  • 3 oda 1 salon daire; 400 bin TL,
  • 4 oda 1 salon daire; 538 bin TL

Göl Panorama Evleri ödeme koşulları kredi kullanabilirsiniz yada faizsiz ödeme seçeneği sunan şirketleri tercih edebilirsiniz.  Eğer almak istediğiniz evin bedelinin %25’ini peşin ödeyebilirseniz 24 aylık vadeler ile geriye kalan borcunuzu ödeyebilirsiniz.  Eğer %50 peşinatınız varsa o zaman 36 ay vade ile istediğiniz konut yada ticari daireye yada dükkana sahip olabilirsiniz.

Göl Panorama Evleri Özellikleri 

Öncelikle en önemli özelliği göl manzarası ve toplu taşıma araçlarına yakınlığıdır. Proje üstün teknolojik alt yapı ile tasarlanmıştır. Ve daireler birçok akıllı sistem teknolojik sistemlere rastlamanız mümkündür.  Tenis kortundan güneşlenme alanlarının tümü sizin konfor ve zevkiniz düşünülerek tasarlanmıştır.

Günümüzde ebeveyn banyoları önem kazandı ve projede ebeveyn banyosunun yanısıra soyunma odaları,geniş balkon ve teraslara sahiptir.

Göl Panorama Evleri planlamasında yer alan spor alanları; Açık ve kapalı yüzme havuzları,fitness salonu, basketbol ve voleybol sahaları, teniz kortu yer alıyor. Ayrıca göz zevkinize hitap eden süs havuzları da mevcut.

Göl Panorama Evleri  Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Göl Panorama Evleri  isminden anlaşılacağı üzere göl manzaralı olan konut projesi kafeler,alışveriş merkezleri,eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığı ile biliniyor. Tem otoyolunun başında, E5 otoyoluna 5 km,Atatürk Havalimanına 13 km, İstanbul Havalimanına ise 30 km uzaklıkta ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü  ile arasındaki mesafe sadece 40 kilometredir.

Bahçeşehir yada Avcılar her iki lokasyonda toplu taşıma açısından oldukça avantajlıdır. Metro, metrobüs ve otobüs durakları merkeze yakın yerdedir.  Çok yürümeden Göl Panorama Evlerine ulaşmanız oldukça mümkündür.

Bu toplu konut projeleri ile değer kazanan lokasyona devlet belediyeler aracılığı ile halka hizmet götürme açısından oldukça isteklidir. Ve elbette bu Göl Panorama Evleri  sakinlerini de yakından ilgilendirmektedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen + 3 =

Güvenlik Sorusu

4 x 7?