xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Kaşmir Mavi Orkide Projesi

Ankara son dönemlerde birçok büyük şehir gibi büyümeye devam ediyor. Ve büyüyen şehirde kişilerin çalışma alanlarına ve barınma ihtiyaçlarına cevap verecek çözümler olışturuluyor. Bunlardan biri de Kaşmir Mavi Orkide projesidir. Eryaman Ankara’da inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide hem alışveriş merkezi hem de konforlu daireler ile planlama yapılarak tüm ihtiyaçları karşılayacak bir komplex haline getirilmiştir.

birevim peşinatsız ev

Konumu vasıtası ile birçok yeme içme mekanına yakın olan site Kaşmir Mavi Orkide, içinde yer alan dev alışveriş merkezi ve gölet manzarası ile göz dolduruyor.

Gülsan Holding tarafından hayata geçirilen Kaşmir Mavi Orkide dairelerden bağımsız yapısı ile dikkat çekiyor.

Kaşmir Mavi Orkide Kat Planları

55 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide gölet manzarasının yanısıra kat planlaması ile de dikkat çekiyor. Alışveriş merkezinden bağımsız daireleri 4+1 olarak tasarlanmıştır.  171 metrekare daire büyüklüğüne sahip dairelere ait otopark alanları bulunmaktadır. 525 daireden oluşan sitenin en önemli planlaması alışveriş merkezidir.

Ayrıca dairelerde ebeveyn banyo,ebeveyn giyinme odası ve geniş balkonlar bulunuyor. Site içi trafiği kontrol altına alacak şekilde planlanan kapalı otopark çok faydalı olacağa benziyor.  Daha çok geniş aileler için tasarlanmış 4+1 daireler konforlu ve estetiktir.  Kaşmir Mavi Orkide yatırımcı açısından da artı avantajlara sahiptir. 

Kaşmir Mavi Orkide Ödeme Seçenekleri

Kaşmir Mavi Orkide proje fiyatları 680 bin ile 845 bin türk lirası arasında değişiyor. Sadece 4+1 olarak tasarlanmış olan daireleri satın almak için kredi kullanımlarında  %10 indirim yapılabiliyor.  Fiyatlar manzara vb. kriterlere göre değerlendiriliyor.  Güncel faiz oranları ile kredi kullandırılıyor.  Cadde cepheli daireler için peşinat bedeli üzerinden %20 indirim yapılıyor ve  % 1,19 faiz oranıyla kredi kullandırılabiliyor.

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı ile başlayan bir projedir. Kaşmir Mavi Orkide daha fazla mavi şimdi daha yakın sloganı ile planlaması yapılmış bir sitedir. Eryaman’ın en gözde mekanlarında yükselmektedir.  Beş bloktan oluşan projede peşin ödemelerde indirimler söz konusudur.

Kaşmir Mavi Orkide Özellikleri 

Göl ve cadde cepheli olarak şekillenen farklı ödeme seçenekleri sunan projede Kaşmir Mavi Orkide Projesi Köroğlu ve MTN inşaat tarafından inşa edilmektedir.  En önemli özelliklerinden biri  Göksu Parkına yakınlığıdır.

Projede kapalı yüzme havuzu,çocuk oyun alanları,sauna,fitness merkezi, AVM, Güvenlik, tenis kortu,yürüyüş parkuru,süs havuzu gibi lüks özelliklere sahiptir.

Bloklar zemin+27 katlı olarak yapılandırılıyor.  Toplam 525 daire ve 4+1 şeklinde biçimlenen daireler büyük aileler yada geniş alanlarda yaşamayı sevenler için idealdir.

Kaşmir Mavi Orkide Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Ankara tüm büyük şehirler gibi  metronun avantajlarını yaşayanlarına göstermektedir.  Göksu parkına komşu yapıda en önemli özeliklerden biri merkezi bir noktada olmasıdır. Ankara çok gelişti  ve göç aldı. Şimdi  özellikle merkezde olan yapılar özellikle tercih ediliyor. Ve Kaşmir Mavi Orkide bunlardan biridir. Sağlık ve Eğitim noktalarına yakınlığı ile de dikkat çekmektedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × three =

Güvenlik Sorusu

7 x 2?