xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri

Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri içerisinde ev almak isteyenlere çok sayıda seçenek sunuluyor. Sadece konut projesi yapıldığı gibi aynı zamanda iş yeri projesi, konut ve iş yeri projesi de yapılıyor. Ülkemizin her noktasında yapılan bu projeler her türlü talebe uygun olarak inşa ediliyor. Adana’da yapılan projeye oraya uygun olarak yapılırken İstanbul’da yapılanda oranın isteklerine uygun halde yapılıyor. İnşaatı devam eden projeler olduğu gibi aynı zamanda inşaatı bitmiş projelerde bulunuyor.

birevim peşinatsız ev

Konut projeleri arasında tercihinizi yapmadan önce size uygun olanı bulmanız gerekiyor. Çalıştığınız yer, çocuklarınızın okulu gibi detaylara göre araçla veya toplu taşıma ile rahatça ulaşılacak olan noktayı belirlemeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra banka tarafından desteklenen projelere yönelebilirsiniz. Bu projeleri tercih ederseniz aynı zamanda banka tarafından sunulan özel faiz oranlarından ve diğer kolaylıklardan da yararlanmanız mümkün olacaktır.

Vakıfbank Anlaşmalı Tamamlanmış Konut Projeleri

Konut projeleri arasında tercihi yaparken sizin için hemen teslim edilmesi önemliyse inşaatı bitmiş projeleri tercih etmek daha mantıklı bir seçim olacaktır. Bankaya ait olan Sarı Panjur sitesinde tamamlanan projelerin tamamını bulabilirsiniz. Tabi bu projelerin hepsinde hali hazırda satılması devam eden evler bulunmayacaktır. O nedenle tercihinizi ona göre yapmanızda fayda var. Ancak onlarca tamamlanmış proje arasında mutlaka size uygun olan hemen teslim edilebilecek olan bir proje bulabilirsiniz.

Hali hazırda devam eden projelerden ev alarak sıfır dairelere de sahip olabilirsiniz. Bunun için sadece İstanbul değil ülkemizin diğer şehirlerinde de konutlar bulunuyor. Afraze Kartal, İkon Antalya Evleri, Ayrancılar Konutları bunlardan sadece birkaç tanesidir. Tercihinizi yapmadan önce projelerde olan özelliklere bakmalı ve ona göre seçiminizi yapmanız gerekiyor. Doğru seçim için bu nokta önemli olacaktır. Vakıfbank üzerinden ev alacaklara artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli, periyodik ödemeli, anapara sabit, taksitler sonra, anaparası sonra, standart gibi farklı seçenekler sunuluyor. Konut kredisi doğru tercih yapmak içinse ilk olarak başvurunuzu yaparak krediye uygun olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Vakıfbank’tan Ev Almak

Vakıfbank’tan ev almak isteyenler banka tarafından hayat verilen projeleri de tercih edebilir. Bu projeleri tercih etmek aynı zamanda uygun banka kredilerinden yararlanma şansından faydalanmayı da kolay hale getirecektir. Tabi sadece uygun konut kredisi değil aynı zamanda farklı ödeme yöntemlerini de tercih etmek mümkün olacaktır.

Birevim de ev almak isteyenlere hiç banka kredi faizi kullanmadan ev alma imkanını sunuyor. Peşinat olmadan, ara ödeme yapıp yapmamak sizin tercihinize bırakılarak ev almak mümkün olacaktır. En önemlisi de hiçbir faiz farkı ödemek zorunda kalmadan ev alabileceksiniz. Ödeme planınızı kendiniz ayarlayabilirsiniz ayrıca rahatça ödeme yaparak hayalini kurduğunuz eve hemen sahip olabilir ve hızlıca ödemelerinizi yaparak borcunuzdan kurtulabilirsiniz.

birevim
Paylaş

10 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Hakan Bey,
   Bu anlaşmalarda değişiklikler yaşanabilmektedir. Bu nedenle öncelikle projelerin satış ofisler ile görüşmek gerekir.

  1. admin Reply

   Merhaba Tuğba Hanım,
   Bu vade oranlar proje göre değişebilir. İlgilendiğinin projenin satış ofisi ile görüşerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

  1. admin Reply

   Merhaba Yusuf Bey,
   Konut kredisi faizi sabittir diyemeyiz projeye göre ve piyasanın durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − 7 =

Güvenlik Sorusu

6 x 7?