xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hayatta sürekli bir koşuşturmaca içerisindeyiz, bu da hayat için bir çarkın içinde bulunduğumuzu bize hatırlatıyor. Tabii ki bu bahsettiğimiz çarkın bazı kısımları da vardır ki, temeli oluşturur. Bu temel neticesinde insanlara imkân sağlar, herhangi bir para mevzusu geçtiğinde bize yardımcı olmaktadır. Bu bahsettiğimiz temel bankanın ta kendisidir, çok uzun süredir gerek bireylere hizmet gerekse şirketlere hizmet konusunda ülkemizde birçok banka açıldı. Ancak bunlardan biri var ki teknolojiye hemen ayak uydurur, hatta yenilikleri ile birkaç adım öne geçer. Bu bankanın adı da Akbank’tır ve Akbank kazanç açısından önceliği kendine değil, müşterilerine vermektedir.

birevim peşinatsız ev

Önceliği Hizmet Olan Bir Banka ile Nasıl İletişime Geçilir?

Bahsettiğimiz gibi Türkiye’de çok uzun yıllar hizmet veren Akbank, telefon bankacılığı hizmetiyle birlikte her bir müşterinin 7/24 sorunlarını çözmekte ve bankacılık işlemlerini hızla gerçekleştirmektedir. Akbank müşteri hizmetleri numarasını aşağıda belirteceğiz. Akbank müşteri hizmetleri sayesinde, çağrı merkezin numarasına ulaşarak dilediğiniz her an (7 gün 24 saat) bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Akbank Müşteri Hizmetleri Call Center Numarası; 0850 222 25 25. Akbank müşteri hizmetleri için merkeze bağlanılmak üzere 444 25 25 aranmalıdır. Bizim sizlere kısacık önerimiz ise, telefon bankacılığı hizmetinde sıra varsa, bu hizmeti beklemek yerine Akbank Direkt internet bankacılığına yani (https://www.akbank.com/) adresine giriş yapabilirsiniz. Tıpkı telefon bankacılığı hizmetinde olduğu gibi, tüm işlemlerinizi gayet güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt mobil uygulamasını da kullanmış olduğunuz indirerek EFT, havale işlemlerini gerçekleştirebilir ve kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, ödeme işlemleri gibi de birçok bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.  Akbank internet şubesi de birçok hizmet veren bankalarda olduğu gibi, yüksek güvenlik önlemleriyle korunduğu için her daim içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Ancak fikir konusunda “Ben kararımdan vazgeçmem ve telefon bankacılığını kullanmak istiyorum” diyenlere de Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasını şiddetle öneririz.  Akbank EFT saatleri 2020 yılında yalnızca 09.00- 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. EFT işlemi, bir bankadan farklı bir bankaya para gönderim işlemi hizmeti olduğu için ülkemizde EFT işlemleri doğal olarak Merkez Bankası onayından geçmektedir. Bu nedenden ötürü Merkez Bankası’nın kapalı olduğu günlerde asla EFT işlemleri yapılamaz. Diğer bankaların EFT saatleri de aynı şekilde hizmet verir ve sizde para gönderim işlemlerinizi garantiye alabilirsiniz. Sizde Akbank müşteri hizmetleri numarası sayesinde Akbank ile istediğiniz gün ve zamanda arayarak banka işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Bağlandıktan Sonra Güvenlik Nasıl Sağlanmakta?

Akbank müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra güvenlik, sizlerin seçeceğiniz işlemlere göre hareket ettiğinizde sistemin kendisine kayıt olmakta ve üstüne de müşteri hizmetleri ile yapmış olduğunuz görüşmeleri resmi olarak kayıt etmektedir, bu güvenlik özellikle müşteri rahatlığı için vardır. Bu hizmet sayesinde çok daha rahatlıkla hareket edebileceksinizdir.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × three =

Güvenlik Sorusu

9 x 4?