xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Batışehir Projesi

Batışehir konut İstanbul’da Bağcılar’da yükseliyor. 430 bin türk lirasından başlayan fiyatlar ile satışa sunulan daireler her türlü konforunuz düşünülerek inşa edilmiştir.

birevim peşinatsız ev

700 milyon türk lirası yatırımla bina edilen Batışehir konut projesi 818 bin metrekare arsa alanına sahiptir.  Batışehir konut projesinde;

  • konut,
  • bir şehir oteli,
  • ofisler,
  • eğitim kompleksi,
  • açık hava çarşısı,
  • spor salonları,
  • 100 bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

Yaklaşık 15 bin kişinin yaşayabileceği şekilde planlanan rezidanslarda vip hizmetler verilmektedir. Doğa dostu olan projede güneş enerjisi en doğru şekilde kullanılmıştır.

Batışehir Kat Planları

Mimar Bünyamin Derman tarafından tasarlanan Batışehir konut projesi tamamlandığında 15 bin kişi için yaşam alanına sahip olacaktır.  1+0 dan baslayan daire seçenekleri 4+1 daire seçeneğine kadar büyüyebiliyor.  En büyük daireler 4+1 olarak planlanmıştır.

Ve Batışehir Konut Projesinde en uygun fiyatlı konut 430 bin türk lirasından başlıyor.  Bu da ödüllü Batışehir Konut için çok uygun bir bedeldir.

Açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik ve süs havuzları ile fark yaratan proje planlamasında yapay gölet hatta araç şarj istasyonu dahi var.

Yük asansöründen hidrofora birçok önem arzeden ancak bazen gözden kaçan detay Batışehir Konut Projesinde hayata geçirilmiştir.

Batışehir Ödeme Seçenekleri

Yatırım aracı olarak emlak almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Gelişen İstanbul’da Bağcılar toplu taşımaya yakınlığı ile en iyi yatırım araçlarından biridir. Sadece İstanbul’un değil Avrupa’nın en büyük projelerinden biri olan Batışehir satışa çıktığından beri  %40 değer artışına sahip oldu.

Batışehir’de metrekare başına 1,62 türk lirası ortalamaya sahip aidat ücretleri 147 türk lirasından başlıyor. Getiri potansiyeli en yüksek proje olarak konumlanan ödüllü planlamanın Avrupa’nın  En İyi Karma Kullanım Projesi  seçildi.

Kredi kullanabilir yada peşin satın alabilirsiniz. Peşin alımlarda indirim oranları hakkında emlak danışmanları sizlere bilgi verecektir. Ancak en az %10 indirim hakkınız olduğunu biliyoruz.  Yüzde 10 peşinat ve 12. Ay ve 24. Aylarda yüzde 15 ara ödeme yapılıyor.

Batışehir Konut Özellikleri 

Yapı denetimi tamamlanmış ve deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiştir.  Bina özellikleri hakkında kısaca bilgi  vermek gerekirse;  ankastre beyaz eşya, intercom sistem,ısı pay ölçer,güneş enerjisi,ebeveyn banyosu,ebeveyn giyinme odası,geniş balkon gibi  birçok özelliğe sahiptir.

Batışehir Konut projesinde konut sayısı 3189 ve arsa alanı da 818000 metrekaredir. Ege yapı gurup tarafından inşa edilen konut projesinde birçok yenilikler var.  Tamamen küçük bir ilçe gibi içinde eğitim kurumundan çalışma ofislerine otelden birçok yaşam alanına yorulmadan kaliteli bir hayat sürmenize yardımcı birçok nokta var.

Batışehir Konut Projesinde şuana kadar % 80 satış sonlandı. Geri kalan %20 için sizde hızlıca irtibata geçebilirsiniz.

Batışehir Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Tem otoyoluna cepheli konumda olan Batışehir Konut Projesinden satın almalarınızda hemen teslimat yapılabiliyor.  Ünlü markalara ev sahipliği yapacak konut projesinde Avrupa’nın en büyük otoyolu olan Tem ve Vatan Caddesinin kesiştiği noktada bulunuyor.

Batışehir’de TEM’den ve Başakşehir Kuzey Marmara bağlantı yolundan direkt giriş imkanı sunuyor.  Eğer aracınız varsa E-5’ten de direkt giriş imkanı sunan;  Batışehir’den İstanbul’un hemen her noktasına kolayca ulaşılabiliyor.

İstanbul’da toplu taşıma öyle gelişti ki şehrin bir ucundan diğer ucuna kısa sürede ulaşılabiliyor.

birevim
Paylaş

4 Comments

  1. Başak Kılıç Reply

    Batışehir projesinden arkadaşım yer aldı ve kiraya verdi, hem evinin değeri arttı hemde kiradan çok fazla kazanç elde etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − five =

Güvenlik Sorusu

3 x 9?