xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Evinize Parke Döşetirken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Husus

Yaşam alanlarınıza yapacağınız katkı, estetik açıdan olduğu gibi rakamsal olarak da bu alanlara değer katacak ve taleplerinize en doğru şekilde yanıt verecektir. Parke döşetirken dikkat edilmesi gereken 10 husus başlığı altında bazı detaylara göz atacağız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

birevim peşinatsız ev

  • Malzeme çeşitliliği konusunda şanslısınız ve önünüzde birçok farklı seçenek var. Tercih yapmadan öne detaylı bir araştırmaya ihtiyacınız olacak ve sağlıklı malzeme yapısının yanı sıra uzun ömürlü malzeme yapılarına da yer vermeniz gerekiyor. Bu konuda ustalardan da yardım alabilirsiniz.
  • Kolay temizlik detayı da büyük bir önem taşıyor ve malzeme yapısına bağlı olarak parke temizliği de kolaylaşacaktır.
  • Bütçenize uygun bir model seçmeniz elbette lehinize olacaktır ve her bütçeye uygun model çeşitliliğinin mevcut olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.
  • E1 belgesi detayı en önemli hususlardan bir tanesidir. Bu belgeye sahip yapı malzemeleri güven veriyor ve sağlıklı kullanım için onay aldığını görebiliyoruz.
  • Renk seçimi yaparken de mobilyalarınızı ve duvar renginizi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu sayede daha estetik bir duruş elde edebilirsiniz.
  • Parke ölçüleri, parkeyi döşeyecek olan ustalar tarafından alınacaktır ve bu konuda da dikkatli olmak gerekiyor. Hatalı ölçüm yapıldığı takdirde parkelerin ömrü de kısa olacaktır.
  • Döşeme yönü belirlenirken estetik kaygı da göz önünde bulundurulmalıdır ve yine bu konuda da ustalardan yardım alabilirsiniz.
  • Döşeme işlemi tamamlandıktan sonra parkelerin kuruması için üzerine talaş serebilirsiniz. Bu detay kuruma sürecini hızlandıracak ve parkeleri de hazır hale getirecektir.
  • Parke döşemesi öncesinde zeminin düz olduğundan emin olmak gerekiyor ve bu da ustaların işidir. Zeminde meydana gelecek herhangi bir sorun, parkelerin kalkmasına ya da engebeli bir yapıya dönüşmesine neden olacaktır.
  • Parke döşerken dikkat edilmesi gereken 10 husus başlığı altında son madde ise parke döşemesi öncesi parkelerin üzerindeki ambalajın çıkartılmasıdır. En az 48 saat kadar öncesinde bu işlemin yapılması tavsiye ediliyor ve ustalar da bu konuda bilgi sahibidir ve ilgili detayları göz önünde bulundurarak döşeme yapılacaktır.
birevim
Paylaş

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + 16 =

Güvenlik Sorusu

9 x 7?