xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Konutta Dev Kampanya Başladı

Günlerdir konuşulan kampanyanın detayları canlı yayında açıklandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının katkıları ile hazırlananan kampanyanın detaylarını Bakan Murat Kurum açıkladı. Kampanyada faiz oranları yüzde 0,98’e çekildi ve 100 bin konut satışa çıkarıldı.

birevim peşinatsız ev

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı dev kampanya hakkında basın toplantısı düzenledi. Bugün başlayan kampanya 31 Ekim’e kadar devam edecek. Emlak Konut, İller Bankası, KİPTAŞ ile sektörün derneklerine üye olan firmaların desteği ile hazırlanan kampanyanın detayları belli oldu. Hazırlanan kampanyada faiz oranları yüzde 0,98’e çekildi, peşinat yüzdesi ise yüzde 20’den yüzde 10’a düşürüldü. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yaptığı toplantıda kampanya ile ilgili önemli bilgiler verdi.

Ekonomik Kuşatmaya Karşı Yeni Kampanya

Bakan Murat Kurum, kampanyanın detaylarını anlattığı basın toplantısında ‘ Ülkemizin içime sokulmak istendiği ekonomik kuşatmakta karşı yeni kampanya başlatıyoruz’ şeklinde konuştu. Kampanyaya tüm sektör temsilciliklerinin destek verdiğini belirten Bakan Kurum, ‘Gayrimenkul sektörü üzerine ne zaman düştüyse görevini kararlılıkla yerine getirdi. Milli birlik ve beraberlik içinde yapılan iş ülkeyi ekonomiyi sektörü yukarıya taşıyor, inşaat sektörü tüm fedakarlığı yapıyor.’ dedi.

Kampanya Detayları

Başlatılan yeni konut kampanyası yaklaşık 100.000 bağımsız bölümden oluşuyor. Kampanya projeleri satış fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim ile satışa sunulacak. Altın ve dövizin bugünkü kurdan hesaplanacağını belirten Bakan Kurum, ‘Bunlara artış geldiğinde bu artış kadar bedel daire fiyatından düşürülecek; kimsenin altınını dövizini kenarda tutması gerekmiyor’ dedi. Kampanya hakkında önemli detaylar şu şeklide sıralandı:

*Peşinat oranı yüzde 10’a düşürüldü

*Bankasız ve kefilsiz yüzde 0,98 faiz imkanı

*Kampanya 29 Ağustos – 31 Ekim arası sürecek

*Kampanya kapsamında 100,000 konutun yaklaşık yüzde 25’inin satılması planlanıyor

* 2 kere yüzde 15 ara ödeme var

Fedakarlık Günü

Bu duruşun bazılarını rahatsız ettiğini söyleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum,  vatandaşın ciddi bir ilgi göstermesini beklediklerini söyledi. Sektörün kazanma değil fedakarlık günü olduğunu söyleyen Bakan Kurum, ‘Biz böyle durdukça, kimse bileğimizi bükemez, 100 günlük eylem planı hazır’ şeklinde konuştu.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 5 =

Güvenlik Sorusu

2 x 5?